הטעו אותנו. לימדו אותנו שמה שחשוב בפרזנטציה זה לדבר בקול גבוה, לזוז בחדר מצד לצד ולהקפיד להביט לכולם בעיניים. זה לא נכון. מה שבאמת חשוב בפרזנטציה זו היכולת לספר סיפור. זו היכולת לקחת המון נתונים, מספרים ומסרים לארוז אותם לתוך סיפור חד, ברור ומעניין. אנחנו חיים בעידן בו היכולת לספר סיפור בצורה טובה עם מצגת מעוצבת לבוס, למשקיע, ללקוח או לדירקטוריון היא יכולת קריטית להצלחה בחיים.

אנחנו מזמינים אתכם לסדנה מעוררת השראה של חצי יום שתוציא אתכם עם כלים פרקטיים לעיצוב מצגות מרהיבות שיפילו לסתות, ויותירו חותם בכל חדר!

למי זה מתאים?

לכל מי שנדרש למכור רעיון באמצעות מצגת – למנהלים ומנהלות שמבינים שהיכולת לדברר את הרעיונות שלהם בארגון דרך מצגת היא יכולת קריטית להצלחה בקריירה שלהם. לסטארטאפיסטים שמבינים שהמשקיעים שלהם רואים 1,500 מצגות בשנה אז כדאי שהם יבואו עם מצגת יוצאת דופן שתעביר את המוצר/הרעיון/הטכנולוגיה שלהם באופן יצירתי ומעניין למרצים ומרצות בתחומים שונים שרוצים להפוך את השיעור שלהם בזום/בכיתה למאיץ קשב ומעביר מידע בצורה שקצת יוצאת מהקופסה. לסקרנים או סקרניות שרוצים ללמוד עוד כלים אפקטיביים לבנייה של כל פרזנטציה

בקיצור, הסדנה מתאימה לכל מי שמבין או מבינה שבעידן של היום שבו רוב הפגישות/הפרזנטציות מתקיימות בזום אנחנו צריכים את הכלים והיכולת לבנות פרזנטציה ברמה גבוהה ומצגת שתפיל כל לסת בסביבה. 

*לאורך כל המפגש המשתתפים עובדים ומתרגלים את הכלים עם המחשבים האישיים שלהם, לפיכך עליכם לדאוג שמותקנת אצלכם תכנת PPT, בעדיפות לגרסא העדכנית ביותר, 2016

מה לומדים?

ויז'ואל סטוריטלינג

מהו עיצוב גרפי? נגדיר את המושג ומרכיביו.

מתוכן ומטרה לעיצוב מסרים אפקטיביים

נצלול לתוך עולם המצגות ונדבר על שלושה אלמנטים של השקף האפקטיבי:

    1. אלמנטים ויזואלים: תמונות, פונטים, צבעוניות, אינפוגרפיקה ואייקונים
    2. קומפוזיציה: סידור והיררכיה בין האלמנטים הויזואלים על גבי השקף. במה צריך להתחשב בשקף עמוס טקסט, בשקף טקסט ותמונה, בשקפי גרפים, וכו’
    3. הנפשות: שימוש מושכל ומידתי באנימציה לטובת העברת המסר

צוות המנחים

קצת עלינו

לנו קוראים Leave a Mark ואנחנו סטוריטלרים שבונים פרזנטציות עוצמתיות. בחרנו לקרוא לעצמנו ככה כי אנחנו מאמינים שלפרזנטציה טובה יש תפקיד אחד- להותיר חותם. אנחנו מלווים פוליטיקאים, מנכ”לים, מנהלים בכירים, סטארטאפיסטים, ובעצם כל מי שנדרש להעביר מסרים ולרתום אחריו אנשים. אנחנו מעבירים סדנאות כבר לא מעט שנים והיה לנו את הכבוד להנחות סדנאות בחברות כמו Dell EMC, Google Partners, HP, בנק הפועלים, וגם במוסדות אקדמאיים כמו האוניברסיטה העברית, הקריה האקדמית בקריית אונו, הבצפר של חברת הפרסום ועוד.

אמיר זיתוני

המנחה- אמיר זיתוני- מעצב העל של הסטודיו שלנו, עם ניסיון של למעלה מ- 7 שנים במשרדי פרסום- יהושע TBWA ופרומרקט כמעצב ועורך וידיאו.

לקוחות

שאלות שבד"כ שואלים אותנו ותשובות שבד"כ אנחנו עונים

שאלה
מה יוצא לנו מזה?
תשובה
כלים פרקטיים לעיצוב המצגות

במהלך הסדנה נלמד יחד על פיצ'רים שעולם הפוואר פויינט מציע לנו. נלמד איך נוכל לקחת שקופיות משמימות ומשעממות ולהפוך אותן לכאלה שאף אחד לא יוכל להישאר אדיש אליהן!

שאלה
איך אפשר ללמוד להעביר פרזנטציה? זה בכלל עניין של כישרון...
תשובה
שטויות, פרזנטציה זה כמו שריר

או שמתאמנים והוא צומח או שמפסיקים והוא לא. בסדנה שלנו אתם הולכים להתאמן המון ובשילוב עם הכלים שלנו אנחנו מאמינים שאתם תצאו פרזנטורים טובים יותר

שאלה
כמה משתתפים יש בסדנה?
תשובה
15

אנחנו רוצים לשמוע, לראות ולדבר עם כל אחד ואחת מכם. רק 15 משתתפים, קטן, אינטימי וזה מה שייתן לכל אחד ואחת מקום ולנו את הזמן לעבוד איתכם אישית.

איפה וכמה

איפה?
אצלכם בסלון! זוהי סדנת זום כיאלו דה! הסדנה תתקיים בין השעות 9:00-13:00
כמה?
210 ש"ח (המחיר כולל מע"מ)

[contact-form-7 id="814" title="storytelling-in-one-day"]