הטעו אותנו. לימדו אותנו שמה שחשוב בפרזנטציה זה לדבר בקול גבוה, לזוז בחדר מצד לצד ולהקפיד להביט לכולם בעיניים. זה לא נכון. מה שבאמת חשוב בפרזנטציה זו היכולת לספר סיפור. זו היכולת לקחת המון נתונים, מספרים ומסרים לארוז אותם לתוך סיפור חד, ברור ומעניין. בעידן שבו רעיון טוב יכול לשנות חיים או קריירה, היכולת לספר אותו בצורה טובה לבוס, למשקיע, ללקוח, לדירקטוריון היא יכולת קריטית להצלחה בחיים.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסדנה מעוררת השראה, שתוציא אתכם עם כלים פרקטיים להעברת מסרים באמצעות סיפור מנצח.

למי זה מתאים?

התכנים מתאימים ומותאמים לכל חברה לפי הצרכים שלה ושל העובדים שלה.

לחברות שמבינות שהיכולת לדברר רעיונות בארגון היא יכולת קריטית להצלחה של עובדיה ומנהליה, לחברות שמבינות שאם העובדים שלהם ידעו לספר את סיפור החברה בצורה טובה יותר הם יוכלו להגדיל משמעותית את המכירות ותדמית החברה. לחברות סטארטאפ שמבינות שהמשקיעים שלהם רואים 1,500 מצגות בשנה אז כדאי שהם יבואו עם סיפור יוצא דופן שיעביר את המוצר/הרעיון/הטכנולוגיה שלהם באופן יוצא דופן. למוסדות אקדמאים בתחומים שונים שרוצים להפוך להיות שם דבר בתחום שלהם ומבינים שלצד המקצוענות נדרשת יכולת לספר את הסיפור היטב.

בקיצור, תשכחו מהסדנאות הסטנדרטיות שמלמדות איך לעמוד מול קהל. אנחנו מזמינים אתכם לסדנה עוצמתית, שתלמד אתכם איך לספר סיפור ולהעביר פרזנטציה ברמת הגבוהה ביותר, ותיתן לכם כלים שיאפשרו לכם להצליח בגדול במגרש העסקי ובזירה הגדולה המכונה “החיים”.

מה לומדים?

יסודות ה- Storytelling

 • מה זה בכלל סטוריטלינג?
 • כיצד הנואמים הטובים בהיסטוריה מעבירים מסר באמצעות סיפור?
 • איך סטוריטלינג יכול לעזור לנו בסביבה העסקית שלנו?

מתוכן ומטרה לעיצוב מסרים אפקטיביים

 • מה זה בכלל מסר?
 • מה ההבדל בין מטרה, מסר ותוכן ולמה זה כל כך חשוב?
 • תרגול ההבחנה בין מטרה מסר ותוכן על בסיס החומרים שלכם
 • איך מנסחים מסר כריזמטי, המניע לפעולה?
 • תרגול הפיכת המסרים לכריזמטיים ואפקטיביים
 • מתודולוגיית 3X3 הייחודית שלנו להעברת מסרים
 • תרגול העברת מסרים על בסיס מתודולוגיית 3X3

Personal Telling

 • איך אנחנו מציגים את עצמנו בדרך הקצרה והמעניינת ביותר
 • מתודולוגיית 6ME- איך לבנות ולהשתמש בסיפור האישי שלנו.
 • למה חשוב שתהייה לנו מחסנית של סיפורים?
 • 6ME כל משתתף יכתוב את הסיפור האישי הקצר שלו

אקספוזיציה

 • אקספוזיציה מהי? היכרות עם 5 סוגים לאקספוזיציה שיסחפו את הקהל שלנו
 • תרגול סוגי אקספוזציות (כל משתתף יעבוד על אקספוזציה למצגת הרלוונטית שלו)
 • העמקה באקספוזיציית ‘האני’- איך אנחנו מציגים את עצמנו בדרך הקצרה והמעניינת ביותר.

Visual Telling

 • עשרת הדיברות של ה- Power Point
 • כיצד לייצר אימפקט משמעותי על הקהל באמצעות שימוש בעזרים ויזואליים. חלק זה יועבר בליווי דוגמאות מעוררות השראה מפרזנטציות ברחבי העולם

התנסות מעשית

המשתתפים יעבירו פרזנטציות קצרות לפי צרכי הארגון על בסיס הכלים שנלמדו במהלך הסדנה. המציגים יקבלו משוב מקצועי ממנחי הסדנה ומשאר המשתתפים בה.

אנחנו והצוות

קצת עלינו

לנו קוראים Leave a Mark ואנחנו סטוריטלרים שבונים פרזנטציות עוצמתיות. בחרנו לקרוא לעצמנו ככה כי אנחנו מאמינים שלפרזנטציה טובה יש תפקיד אחד- להותיר חותם. אנחנו מלווים פוליטיקאים, מנכ”לים, מנהלים בכירים, סטארטאפיסטים, ובעצם כל מי שנדרש להעביר מסרים ולרתום אחריו אנשים. אנחנו מעבירים סדנאות כבר לא מעט שנים והיה לנו את הכבוד להנחות סדנאות בחברות כמו Dell EMC, Google Partners, HP, בנק הפועלים, וגם במוסדות אקדמאיים כמו האוניברסיטה העברית, הקריה האקדמית בקריית אונו, הבצפר של חברת הפרסום ועוד.

אסף סידס

המייסד של חברת הפרזנטציות Leave a Mark. מתמחה בבנייה של פרזנטציות ומלווה כבר שנים פוליטיקאים, מנכ"לים, מנהלים בכירים, סטארטאפיסטים וכל מי שיש לו משהו חשוב להגיד לעולם. היה פרסומאי בכיר במשך עשור- ראובני פרידן, יהושע TBWA, סמנכ"ל אסטרטגיה במשרד הפרסום ברוקנר/נטע/יער.

הילה זבדצקי

מנהלת ההדרכה של החברה, בעלת ניסיון של למעלה מ- 8 שנים בהדרכות ופיתוח הדרכה של תכניות להעברת מסרים ועמידה מול קהל. מתמחה בהדרכה, ייעוץ וליווי מקצועי למגוון קהלים בארגונים שונים ובמערכת החינוך בפרט.

מיכל רוזנצוייג

מדריכה ומפתחת התוכן של החברה. בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה בהוראה, הנחיית קבוצות, פסיכודרמה והדרכה בקרב מגוון קהלים וקבוצות גיל.

אורטל חכשור

מדריכה ומפתחת התוכן בחברה, בעלת ניסיון של 12 שנה בהדרכה בארץ ובארה"ב. מנחת קבוצות מוסמכת וביבליותרפסית. מתמחה בעולמות של פיתוח תוכן לארגונים, קהילות, עמותות וחברות. מגיעה מעולם הפרסום ויחסי ציבור הן במגזר הציבורי והן בפרטי.

לקוחות

שאלה
מה יוצא לנו מזה?
תשובה
כלים וידע ששווים המון

במהלך הסדנה המשתתפים יתרגלו ויחשפו לכלים של עולם הסטוריטלינג החל מהדקה הראשונה. אנחנו מאמינים שאת התרגול בסדנה כדאי שנעשה על בסיס הצרכים הספציפיים שלכם. באופן לא ספציפי אתם תצאו מהסדנה עם כלים וידע לבניית פרזנטציות המתאימות לכל סיטואציה שתיתקלו בה בעתיד.

שאלה
איך אפשר ללמוד להעביר פרזנטציה? זה בכלל עניין של כישרון...
תשובה
שטויות, פרזנטציה זה כמו שריר

או שמתאמנים והוא צומח או שמפסיקים והוא לא. בסדנה שלנו אתם הולכים להתאמן המון ובשילוב עם הכלים שלנו אנחנו מאמינים שאתם תצאו פרזנטורים טובים יותר

שאלה
הייתי כבר בכמה סדנאות לעמידה מול קהל, במה אתם יכולים לתרום לי?
תשובה
גם אנחנו היינו בהמון סדנאות לעמידה מול קהל

ולצערנו הם בעיקר בלבלו והלחיצו אותנו ולא באמת עזרו לנו להיות פרזנטורים טובים יותר. אנחנו מאמינים שהיכולת לספר סיפור בצורה חדה וברורה היא הגורם שהכי משפיע על העברת פרזנטציה. נכון שעדיף לדעת להסתכל לקהל בעיניים ולזוז מצד לצד בחדר אבל זה עניין שולי מול החשיבות של לדעת לספר סיפור. קחו לדוגמא את משה, אחד שעם ישראל הלך אחריו 40 שנה במדבר. אז נכון שהוא גמגם והכל, אבל כשאתה מספר סיפור טוב על ארץ זבת חלב ודבש זה עובד למרות הגמגום

שאלה
מה אורכה של הסדנה?
תשובה
החל מיום וחצי ועד לסדנה של 3 מפגשים

בפגישה מקדימה עם הלקוח, אנו נוכל להרכיב את הסדנה המתאימה ביותר עבורכם. החל מבחירת התכנים, היקף השעות ומיקום הסדנה.

איפה ומתי קורה כל הטוב הזה?

איפה?
איפה? איפה שתגידו ומתי שתגידו
כמה?
נשמח לשוחח ולהוציא הצעת מחיר מסודרת...