הסדנה תתקיים במשרדינו המגניבים בתאריך 25.7.22 בשעה 16:30 ברחוב יהודה הלוי 147 קומה 3 תל אביב

הטעו אותנו. לימדו אותנו שמה שחשוב בפרזנטציה זה לדבר בקול גבוה, לזוז בחדר מצד לצד ולהקפיד להביט לכולם בעיניים. זה לא נכון. מה שבאמת חשוב בפרזנטציה זו היכולת לספר סיפור. זו היכולת לקחת המון נתונים, מספרים ומסרים לארוז אותם לתוך סיפור חד, ברור ומעניין. בעידן שבו רעיון טוב יכול לשנות חיים או קריירה, היכולת לספר אותו בצורה טובה לבוס, למשקיע, ללקוח, לדירקטוריון היא יכולת קריטית להצלחה בחיים.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסדנת סטוריטלינג מעוררת השראה, שתוציא אתכם עם כלים פרקטיים להעביר מצגת מנצחת באמצעות סיפור מנצח.

למי זה מתאים?

לכל מי שנדרש למכור רעיון באמצעות מצגת או בע”פ – למנהלים ומנהלות שמבינים שהיכולת לדברר את הרעיונות שלהם באירגון היא יכולת קריטית להצלחה בקריירה שלהם. לבעלי עסקים שמבינים שאם הם יספרו את הסיפור של העסק שלהם כמו שצריך הם יוכלו להגדיל משמעותית את המכירות שלהם. לסטארטאפיסטים שמבינים שהמשקיעים שלהם רואים 1,500 מצגות בשנה אז כדאי שהם יבואו עם סיפור יוצא דופן שיעביר את המוצר/הרעיון/הטכנולוגיה שלהם באופן יוצא דופן. למרצים ומרצות בתחומים שונים שרוצים להפוך להיות שם דבר בתחום שלהם ומבינים שלצד המקצוענות שלהם נדרשת יכולת לספר את הסיפור שלהם היטב. לסקרנים או סקרניות שרוצים ללמוד איך הדוברים הכי גדולים בעולם עושים את זה. למי שיש לו פחד במה והוא מוכן לצאת מאזור הנוחות שלו כדי להפוך למציג הרבה יותר טוב. לכל מי שיש לו או לה משהו חשוב להגיד.

בקיצור,הסדנה מתאימה לכל מי שמבין או מבינה שבעידן של היום היכולת לספר סיפור ולהעביר פרזנטציה ברמה גבוהה היא גורם משמעותי להצלחה עבורם

מה לומדים?

יסודות הסטוריטלינג

 • מה זה בכלל סטוריטלינג?
 • למה אנחנו אוהבים כל כך סיפורים?
 • כיצד הנואמים הטובים בהיסטוריה מעבירים מסר באמצעות סיפור?

מתוכן ומטרה לעיצוב מסרים אפקטיביים

 • מתוכן ומטרה לעיצוב מסרים אפקטיביים
 • מה זה בכלל מסר?
 • מה ההבדל בין מטרה, מסר ותוכן ולמה זה כל כך חשוב?
 • תרגול ההבחנה בין מטרה מסר ותוכן על בסיס החומרים שלכם
 • איך מנסחים מסר כריזמטי, המניע לפעולה?
 • תרגול הפיכת המסרים לכריזמטיים ואפקטיביים
 • מתודולוגיית 3X3 הייחודית שלנו להעברת מסרים
 • תרגול העברת מסרים על בסיס מתודולוגיית 3X3

צוות המנחים

About Us

לנו קוראים Leave a Mark ואנחנו סטוריטלרים שבונים פרזנטציות עוצמתיות. בחרנו לקרוא לעצמנו ככה כי אנחנו מאמינים שלפרזנטציה טובה יש תפקיד אחד- להותיר חותם. אנחנו מלווים פוליטיקאים, מנכ”לים, מנהלים בכירים, סטארטאפיסטים, ובעצם כל מי שנדרש להעביר מסרים ולרתום אחריו אנשים. אנחנו מעבירים סדנאות כבר לא מעט שנים והיה לנו את הכבוד להנחות סדנאות בחברות כמו Dell EMC, Google Partners, HP, בנק הפועלים, וגם במוסדות אקדמאיים כמו האוניברסיטה העברית, הקריה האקדמית בקריית אונו, הבצפר של חברת הפרסום ועוד.

אורטל חכשור

מנהלת ההדרכה ופיתוח התוכן בחברה, בעלת ניסיון של 15 שנים בהדרכה בארץ ובארה"ב. מנחת קבוצות מוסמכת וביבליותרפיסטית. מתמחה בעולמות של פיתוח תוכן לארגונים, קהילות, עמותות וחברות. מגיעה מעולם הפרסום ויחסי ציבור הן במגזר הציבורי והן בפרטי.

נועה גבין

מדריכה ומפתחת תוכן בכירה. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה עסקית ובמגזר השלישי, כולל הדרכה טכנולוגית. בעלת תואר בקלינאות תקשורת.

עמית דוד ברשטיין

מדריכה ומפתחת תוכן עם 10 שנות ניסיון בהדרכה מול קהלים מגוונים בעולם העסקי, הטכנולוגי ובמגזר השלישי, בארץ ובחו"ל. מתמחה בהדרכה, פיתוח תוכן וניהול תהליכי למידה. בעלת תואר ראשון בלימודי עבודה ומדע המדינה.

לקוחות

Frequent Answers to Frequently Asked Questions

שאלה
מה יוצא לי מזה?
תשובה
כלים וידע ששוים המון

כדאי שנעשה על בסיס הצרכים הספציפיים שלכם. באופן לא ספציפי אתם תצאו מהסדנה עם כלים וידע לבניית פרזנטציות המתאימות לכל סיטואציה שתיתקלו בה בעתיד

שאלה
איך אפשר ללמוד להעביר פרזנטציה? זה בכלל עניין של כישרון...
תשובה
שטויות, פרזנטציה זה כמו שריר

או שמתאמנים והוא צומח או שמפסיקים והוא לא. בסדנה שלנו אתם הולכים להתאמן המון ובשילוב עם הכלים שלנו אנחנו מאמינים שאתם תצאו פרזנטורים טובים יותר

שאלה
הייתי כבר בכמה סדנאות לעמידה מול קהל, במה אתם כבר יכולים לתרום לי?
תשובה
גם אנחנו היינו בהמון סדנאות לעמידה מול קהל

ולצערנו הם בעיקר בלבלו והלחיצו אותנו ולא באמת עזרו לנו להיות פרזנטורים טובים יותר. אנחנו מאמינים שהיכולת לספר סיפור בצורה חדה וברורה היא הגורם שהכי משפיע על העברת פרזנטציה. נכון שעדיף לדעת להסתכל לקהל בעיניים ולזוז מצד לצד בחדר אבל זה עניין שולי מול החשיבות של לדעת לספר סיפור. קחו לדוגמא את משה, אחד שעם ישראל הלך אחריו 40 שנה במדבר. אז נכון שהוא גמגם והכל, אבל כשאתה מספר סיפור טוב על ארץ זבת חלב ודבש זה עובד למרות הגמגום.

שאלה
כמה משתתפים יש בסדנה?
תשובה
15

אנחנו רוצים לשמוע, לראות ולדבר עם כל אחד ואחת מכם. רק 15 משתתפים, קטן, אינטימי וזה מה שייתן לכל אחד ואחת מקום ולנו את הזמן לעבוד איתכם אישית.

איפה וכמה

איפה?
משרדי Leave a Mark רחוב יהודה הלוי 147 תל אביב
כמה?
580 ש"ח (המחיר כולל מע"מ)

Error: Contact form not found.