Magazine header 001-02

AppsFlyer

כנס Sales Kickoff וירטואלי

הפקנו כנס שהתפרש על פני שלוש יבשות

ככה זה נראה

Sales Kickoff

קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של הקמת כנס SKO לחברת AppsFlyer. כנס מכירות בינלאומי וירטואלי חוצה יבשות. איך אורזים את העשייה של חברת הייטק בינלאומית לקונספט סיפורי עוצמתי?

 לאחר חודשים ארוכים של הכנות,  עשרות פגישות והרבה יצירתיות, הכנס יצא לדרך בינואר 2022 ושודר במהלך שלושה ימים לעובדי מערך המכירות של AppsFlyer ולכל שאר אנשי החברה, עם לו"ז מלא בתוכן: סדנאות, פיצ'ים, הפעלות ומתנות.

Sales Kickoff

כשחברת הייטק מעוניינת להפיק כנס מחכים לה מגוון אתגרים, ובתקופת הקורונה – כל הפקה של כנס הפכה למורכבת כפליים. קשה לגרום לנוכחים להרגיש חלק ממשהו גדול כשהם "מבקרים" בכנס דרך המחשב הנייד שלהם. איך הופכים את רגעים וירטואליים לגדולים מהחיים, כמו בכנס פרונטלי עם אלפי משתתפים?

קשה לגרום לנוכחים להרגיש חלק ממשהו גדול כשהם "מבקרים" בכנס מהספה בבית. חברה שרוצה להותיר חותם משמעותי על המשתתפים חייבת לעורר בהם עניין מיוחד

#1

הכל מתחיל בסיפור

AppsFlyer הגיעו אלינו עם אתגר ספציפי לכנס אונליין: ללכוד את האופי הייחודי של החברה בסיפור הכנס. המומחיות שלנו בסטוריטלינג גורמת לנו להסתכל אחרת על תהליך הפקת הכנס: קודם כל יושבים וחושבים כיצד לעטוף את עולם הערכים של החברה בסיפור שישאיר רושם חזק על המשתתפים וישאר איתם לאורך זמן. משם אנחנו יוצאים לדרך.

חברת AppsFlyer הוקמה בשנת 2011 על ידי שלישיית מייסדים ישראליים והתרחבה מאז לפעילות גלובלית משמעותית עם 1300 עובדים בסן פרנסיסקו, בייג'ינג, אנגליה וישראל.
תנופת הצמיחה של AppsFlyer נובעת מ-DNA ארגוני מיוחד, תודעת צמיחה חזקה ויכולת ניהולית יוצאת דופן. את כל זה רצינו להביע בסיפור שעוטף את הכנס, לתת מקום של כבוד למיינדסט שגורם לחברה לשגשג.

image00020

קודם כל - אנחנו יושבים וחושבים על הסיפור. רצינו לתת מקום של כבוד למיינדסט שגורם
ל-AppsFlyer לשגשג.

#2

ספורט מקצועי, ביזנס תחרותי

לאחר החלטה על הסיפור, מגיע תורו של קונספט האירוע: הוחלט לבנות את סיפור הכנס סביב עולם הספורט. 

מנכ"ל Leave a Mark אסף סידס אמר – ״Business is the ultimate sport״
ביזנס הוא הספורט האולטימטיבי. משפט גאוני, שלוכד את תמצית העשייה העסקית של AppsFlyer.
אנחנו מסתכלים בהערצה על טאלנטים ספורטאים, ביזנס דורש את כל זה ואפילו יותר… התמדה, עמידה באתגרים, קימה ממשברים והצורך להמציא את עצמנו מחדש.

מערך המכירות של AppsFlyer בהחלט מזכיר את עולם הספורט.
ערכי עבודה שנותנים דגש על צמיחה, השראה ועבודה קשה. בהתאמה, כנס ה-Sales Kickoff תוכנן כסיפור ספורטיבי. היום הראשון של הכנס עסק בכדורסל, היום השני בהיאבקות והיום השלישי במירוצי מכוניות. הסיפור השפיע על כל היבט בכנס, מהמצגת המרכזית ועד לאחרון העיצובים על הבמה.

חברת AppsFlyer הוקמה בשנת 2011 על ידי שלישיית מייסדים ישראליים והתרחבה מאז לפעילות גלובלית משמעותית עם 1300 עובדים בסן פרנסיסקו, בייג'ינג, אנגליה וישראל. תנופת הצמיחה של AppsFlyer נובעת מ-DNA ארגוני מיוחד, תודעת צמיחה חזקה ויכולת ניהולית יוצאת דופן. את כל זה רצינו להביע בסיפור שעוטף את הכנס, לתת מקום של כבוד למיינדסט שגורם לחברה לשגשג.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

הכנס תוכנן כסיפור ספורטיבי. היום הראשון של הכנס עסק בכדורסל, היום השני בהיאבקות, והיום השלישי במירוצי מכוניות. הסיפור השפיע על כל היבט בכנס, מהמצגת המרכזית ועד לאחרון העיצובים על הבמה

האתגרים

אתגר הפקה

Production

מדובר בכנס התנעה שנתי למחלקת המכירות של AppsFlyer, שהתפרש על פני שלושה ימים והציב אתגרי הפקה שדרשו ממפיקי הכנס חשיבה יצירתית במיוחד.

מנהלי מערך המכירות של החברה יושבים בסן פרנסיסקו, באנגליה, בבייג'ינג ובישראל, ומשתתפיהכנס נמצאים בשלושה אזורי זמן שונים. "עלינו לפגישות בלילות ובימי שישי בבוקר כדי להצליח לעבוד עם סין ועם ארה"ב סביב השעון."

כדי להתאים לחזון של AppsFlyer, הכנס שודר ישירות מאולפן שהוקם מיוחד במשרדי החברה.

"את שידור היום הראשון של הכנס, בו נכחו כל עובדי החברה, הפקנו במהלך 18 שעות עבודה רצופות במשרדים. שידרנו שלושה סבבים שונים לשלושת אזורי הזמן, החל משעות הבוקר המוקדמות ועד לאמצע הלילה. זה דרש דיוק מיוחד שבהחלט השתלם בסוף: נוצרה תחושה יוצאת דופן במהלך הכנס, חגיגיות שנובעת מאיחוד כל אנשי החברה יחד."

מספרת הילה דבצקי, מנהלת מחלקת ההפקה של Leave a Mark.

אתגר תוכן

Content

כנס מורכב וחגיגי ככל שיהיה, לא שווה כלום בלי תוכן טוב, מרתק וברור שמועבר בצורה שמותירה חותם.

כל זאת, תוך שמירה קפדנית על המוטיב הסיפורי של עולם הספורט, שהלך איתנו מהשנייה הראשונה, מסרטון הזינוק ועד לרגעי הסיכום.

אתגר גלובליזציה

Global connection

המשימה: לגרום למשתתפים, שעולים בשלושה סבבים שונים, להרגיש חלק מכנס אחד מרכזי. ליצור תחושה שכל אנשי החברה מכל קצוות הגלובוס פותחים יחד את השנה.

לכן החלטנו להכניס את ארבעת המנהלים לסרטון אחד, בו הם יתקשרו אחד עם השני ממש כאילו היו בחדר ביחד. יצרנו קונספט בו שהמנהלים מדברים זה עם זה וזורקים את הכדור אחד אל השני.

זה היה אתגר לוגיסטי מרתק, יצאנו למצוא אולפני מסך ירוק בסן פרנסיסקו, באנגליה, בבייג'ינג ובישראל, ושלחנו את המנהלים לצילומים שחוברו בסוף לסרטון אחד.

צפו בתוצאה הסופית

quote-dark-2.png

רצינו לגרום למשתתפים להרגיש חלק מכנס אחד מרכזי.
ליצור תחושה של התרחשות אחת - גם אם בפועל לא נוכחים באותו מקום פיזית

ומה הלקוח חושב?

אין ספק שה-SKO הזה הוא הצלחה אדירה עבורנו. הוא עמד במטרות שלו ויצר הייפ ארגוני ברמה אחרת.
תודה שעזרתם לנו להתחיל את 2022 בתעופה!

צרו איתנו קשר ונדבר על הכנס הבא שלכם

מוזמנים לקרוא עוד על העשייה של Leave a Mark

Magazine header 001-02