Magazine header 001-02

איך כנסי האונליין כבשו אותנו והפכו ל-must!

מהפכת הקורונה עשתה מהפך גדול בחיים של כולנו כשמושגים כמו פגישות מקוונות הפכו לחלק מהשיח היומיומי והפגישות האישיות והמקצועיות שלנו עברו לממד הווירטואלי וכך גם הכנסים. כנסים פרונטליים התבטלו ונוצר הצורך למצוא להם חלופה הולמת ומרתקת לא פחות וכאן נכנסו לחיינו כנסי האונליין, כנסים המתקיים ע״י האינטרנט לרב בשידור חי כשהדוברים בכנס ומשתתפיו נמצאים במקומות שונים זה מזה. ׳ליב א מארק׳, חברת סטוריטלינג מהמובילות בארץ ובעולם הבינה את הצורך ההולך וגדל בכנסי האונליין והפכה אותם לפרויקט הדגל שלה כשמאחוריה עשרות כנסי אונליין עבור חברות וארגונים גדולים, כנסים המשלבים בין תוכן איכותי ומשובח והפקה מקצועית שתשאיר את כל המשתתפים מרותקים למסך.

האתגרים שבהפקת כנס אונליין

לכנס אונליין יש חוקיות משלו והוא מאתגר ולו רק בשל היותו ווירטואלי וללא מגע ישיר. בכנס פרונטלי כל המשתתפים נמצאים בחלל אחד ומחויבים להיות נוכחים משך הכנס בעוד שבכנסי האונליין, שניה אחת של חוסר עניין עשויה לגרום למשתתף לעזוב בשלל של תירוצים ובלחיצת כפתור אחת.

אז איך מונעים את זה?  איך גורמים לו לעניין? ׳ליב א מארק׳ פיצחה את השיטה שתגרום למשתתפי הכנס להישאר מתחילתו ועד סופו ואף ליהנות מזה.

  • עניין הציבור – ממשחקים אינטראקטיביים, הבאת אומן או קטע אומנותי המדבר לקהל הכנס הספציפי ומותאם לו ואף מנחה מקצועי או סלב שינחה את האירוע, החברה הבינה שמדובר בפיצוח קשה מכנס רגיל ולכן חייבים לחדש בכל רגע נתון ולהשאיר את הקהל במתח וזה מה שהיא עושה.
  • דוברים בינלאומיים – בנוסף ׳ליב א מארק׳ משלבת בכנסי האונליין דוברים בינלאומיים בעלי שם וכמעט ללא עלות, מה שלא היה מתאפשר בכנס פרונטאלי ומגדילה את רמת העניין של משתתפי הכנס.
  • בעלי עניין – ׳ליב א מארק׳ משלבת בתוכן של הכנס ארגונים שונים, בעלי עניין, נותני חסויות למיניהם התומכים בחברה או בארגון ובכך מעשירה את הנטוורקינג של החברה ואת הקשרים העסקיים שלה.

כנס אונליין יכול להיות מקצועי ונכון אם עושים את זה נכון

ההכנות לכנס שכזה דומות להכנות לכנס פרונטלי ואף מורכבות יותר וכוללות הכנת קונספט מדויק, הבנת הסיפור שמאחורי החברה והמותג ובניית תוכן ומושבים התואמים אותו עד ליצירת פאנלים שישבו את הגולשים; ׳ליב א מארק׳ בונה עבורכם את כנס האונליין מא׳ ועד ת׳ משלב התכנון הראשוני ועד להפקת כנס בלתי נשכח עבור משתתפיו שלא ירצו לעזוב את המסך.

  • הבנת צרכי הארגון – מה מטרת הכנס? אילו מסרים תרצו להעביר בו ומה אתם רוצים להגיד? האם תרצו כנס וירטואלי אינטימי או המוני? האם הקהל פסיבי או אקטיבי בזמן הכנס?

  • ליינאפ – לאחר הבנת צרכי הלקוח ׳ליב א מארק׳ בונה את הסיפור שמאחורי הכנס בהתאם לאג׳נדה של המותג שלכם ומכינה את הליינאפ של הכנס – מי מדבר ועל מה וכמה זמן, אילו פאנלים יהיו בכנס ותיאור פעילות כמו: קטעי מעבר, סרטונים ומצגת, שאלונים, הרצאות, הפסקות, נטוורקינג וכל הדברים הנחוצים להצלחת הכנס.

  • בניית התוכן – הצוותים השונים בחברה יבנו עבורכם את מיטב התכנים – סרטוני ווידאו, מצגת וכל מה שנדרש כדי לבנות את מיתוג הכנס.

  • הפקת הכנס עצמו – ׳ליב א מארק׳ דואגת לתוכן ללוגיסטיקה ולתמיכה הטכנית. מבחינת תוכן – הנחיה ועמידה בלו״ז, לוגיסטיקה – אישורי כניסה למשתתפים, מצב השתק, העלאת מצגות וסרטונים, מוסיקת רקע ודוברים למיניהם, הם אלו שיתקלטו לכם את כל המעברים בכנס.

  • פוסט כנס – גם לאחר הכנס ׳ליב א מארק׳ מלווה אתכם עם איסוף חומרים ותוצרי הכנס לצורך פרסום ויח״צ.

אונליין זה כל הסיפור

לכנסי האונליין יש יתרון גאוגרפי, מקצועי וכלכלי וכל שעליכם לעשות זה פשוט לדעת איך לנצל את כל הטוב הזה שהקורונה מנפה עבורנו. מהבאת מרצים בעלי שם עולמי הרחוקים מאתנו גאוגרפית דרך לקוחות פוטנציאליים הנמצאים ברחבי העולם, פאנלים אינטראקטיביים עם הלקוחות שלכם, כנסים אלו מגדילים את קשרי הלקוחות שלכם ועושים עבורכם עבודת יח״צ נפלאה וכעת כל מה שנותר לכם זה להיות מעניינים בכל רגע נתון על המסכים של משתתפי הכנס. ׳ליב א מארק׳ כאן כדי לספר את הסיפור שלכם ולכבוש את המסך והגולשים של כנס האונליין הבא.

צרו איתנו קשר ונדבר על הכנס הבא שלכם

כנס משקיעים

כנס משקיעים – איך תעשו את זה נכון?

כנס משקיעים הוא הזדמנות חד פעמית שלכם להציג את הסיפור של החברה והמותג שלכם ולהראות למה כדאי להשקיע דווקא בכם? למה המשקיעים שהגיעו לכנס צרכים להשקיע את מיטב כספם דווקא בחברה הספציפית הזו? זה ה- Money Time שלכם ולכן כנס שכזה חייב להיות מקצועי ומתוקתק עם אסטרטגיה מדויקת הכוללת תוכן מעניין וקולע שירתק את הקהל מהרגע הראשון ועד לכיבוי האורות!

כנס עובדים – כל מה שצריך לדעת

מתכננים את כנס העובדים הבא שלכם? Leave a mark עושה זאת עבורכם ובונה את כנס העובדים שלכם  מא׳ ועד ת׳  – משלב הקונספט הראשוני ועד להפקת הכנס עצמו. עם שילוב מנצח של קונספט ותוכן מרתקים המותאמים למותג ולעובדים, מצגת שמביאה את הסיפור שלכם והפקה מקצועית שתשאיר את העובדים עם טעם של עוד תקבלו את כנס החלומות שיגרום לעובדים להרגיש בבית. אז איך כל הטוב הזה קורה? תקראו ותבינו.

כנס עסקי

רוצה לעשות כנס עסקי טוב? תמצאו את הייחודיות שלו

איך צריכים להיראות כנסים עסקיים בשנת 2022? לא בכל יום חברה עושה כנס. כנס זה ה-Money time של החברה. הזדמנות חד פעמית של ארגון להראות מיהו ומה הוא. ממש כמו בדייט ראשון הרושם הראשוני כן קובע.  החברות בישראל כבר הבינו שכנס מוצלח חייב שילוב של תוכן, סיפור והפקה כיפית ומדוייקת, ואת זה לא כל חברת הפקה יודעת לעשות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Magazine header 001-02