Magazine header 001-02

הסיפור שלך מתחיל כאן

בשלוש השנים האחרונות השוק עבר תהפוכות אינסייד-אאוט. בתוך כל הכאוס הזה, חזקתו של ארגון נמדדת ביכולת שלו לשמר את כח העל שלו, ההון האנושי. זה נכון בשגרה וזה נכון אף יותר בעתות משבר.

כתבו כבר רבות על שוק העבודה המשתנה. בשנים האחרונות התעוררנו לכותרות מפוצצות על מעבר משוק של מעסיקים לשוק של עובדים, ממשרה מלאה מהמשרדים לעבודה מהבית ואז להיברידית. מונחים מבורכים כמו איזון בית-עבודה הפכו מבאזז-וורד לחלק אינטגרלי מתיאורי משרה, המלחמה על טאלנטים הגיעה לפריים טיים, כותרות על מיתון החלו להגיח כמו פטריות אחרי הגשם, רק בחום של יולי אוגוסט.

דווקא בתוך אוקיינוס של שינויים, ארגונים וחברות אשר מבינים את החשיבות בשימור הון אנושי איכותי הם אלה שיצליחו לעבור תקופות מאתגרות, לראות הזדמנות במשברים ולשמר טאלנטים בתוך המערכת כאשר יש רצון לגדול ולהתפתח משני הכיוונים. זה לא פשוט, זה לא כפתור שלוחצים עליו ומשחררים, אבל כבר קרוב לעשור שזה בדיוק מה שאנחנו עושים.

הסיפור של ליב א מארק הוא לפני הכל סיפור על א.נשים והוא מתחיל כבר בסט הערכים שבחרנו להיצמד אליהם עוד בימים הראשונים, אי שם במרתף ברחוב מאז"ה 67 בתל אביב ומלווה אותנו עד היום:

ING .1

אנחנו מאמינים שבעידן של היום, הדבר היחיד שקבוע הוא השינוי. אבל במשך קרוב לעשור של עבודה בשוק שמשתנה בלי סוף, יש דבר אחד שנשאר קבוע: הכוח שלנו תמיד היה ותמיד יהיה ההון האנושי שלנו, זה שמניע אותנו קדימה ולמעלה ואליו אנחנו מקצים את מירב המשאבים שלנו כארגון. זו בדיוק הסיבה שאנחנו לא עסוקים רק בבניית סיפורים, אלא עוסקים באובססיביות בחיפוש אחר הדבר הגדול הבא, להיות במקומות חדשים, להתנסות בדברים חדשים או במילים אחרות – החיים בתוךPresent Progressive  אחד גדול שאנחנו קוראים לו ING. וזה בדיוק מה שאנחנו עושים עבור הלקוחות שלנו, האנשים שעובדים איתנו ועבור עצמינו – מנסים לאתגר אותם להיות בתנועה מתמדת, להתפתח, לגדול ולצמוח ולא לשכוח ליהנות מזה.

תמונה לערך IN (1)

אנשים קוראים לזה "לצאת מהקופסא", אנחנו קוראים לזה ללכת לאיבוד באופן מכוון.

SERENDIPITY .2

כמו הרבה דברים טובים, גם אנחנו "נוצרנו" באקראיות. זה לא שישבנו רגל על רגל וחיכינו להזדמנות שתיפול עלינו, עבדנו קשה ובנינו תשתית ראויה שהצליחה לענות על צרכים מהותיים ולחבר יחד הרבה נקודות להזדמנויות שצצו סביבנו ולכן עד היום אנחנו זוכרים לברך על אקראיות. אנשים קוראים לזה "לצאת מהקופסא", אנחנו קוראים לזה ללכת לאיבוד באופן מכוון. לחקור עולמות חדשים שלא בהכרח קשורים לעשייה הספציפית, אבל כן בכדי להגיע למחוזות חדשים ולהרחיב אופקים.

אז פעם בחודש החלטנו לפתוח את הצ'אקרות שלנו עד הסוף ולארגן לכל עובדי הארגון הרצאה מגניבה בשלל נושאים, פשוט כי אנחנו מאמינים שרק אם ניתן דרור למחשבות נצליח לספר סיפור טוב, כזה שמותיר חותם!

בסוף, האנשים שאנחנו תמיד זוכרים הם אלה שדחפו אותנו קדימה, האמינו בהם, אתגרו אותנו או במילים אחרות – הרימו לנו את הבר.

3. BAR RAISERS

אנחנו שותפים של העובדים שלנו בדיוק כמו שאנחנו שותפים של הלקוחות שלנו. זו לא שותפות של לשבת לקפה ולבזבז אחד לשני את הזמן, אלא שותפות מהסוג שמאתגר אותם, מהסוג שלא מוותר להם, שעושה הכל כדי שהם יוציאו מעצמם יותר וינסו דברים שעדיין לא התנסו בהם. אנחנו יודעים שזה לא תמיד פשוט ולפעמים מסבך את החיים, אבל לא באנו לכאן כדי לעשות קפה ודברים פשוטים, באנו לכאן כדי להותיר חותם ובסוף, האנשים שאנחנו תמיד זוכרים הם אלה שדחפו אותנו קדימה, האמינו בהם, אתגרו אותנו  או במילים אחרות – הרימו לנו  את הבר.

בתמונה: הטקסט הראשון שאנחנו קוראים בבוקר, שכתוב בענק על הקיר במשרד שלנו החל מהיום הראשון שעברנו לשם. הוא שם כדי להזכיר לנו בדיוק למה אנחנו ממשיכים לעשות את מה שאנחנו עושים, כל יום מחדש.

BAR RAISERS (1)

5. FAMILY

בואו נודה על האמת, נהיה קצת קר בעולם שבו אנחנו חיים. ואנחנו מאמינים שלא רק שאנחנו לא חייבים לקבל את זה, אלא שאנחנו צריכים להלחם בזה. נכון שאנחנו עסק משפחתי, אבל לא זו הכוונה. משפחתיות זו הגישה שלנו לסביבת ותהליכי העבודה שלנו. זה לדעת ליהנות מהיכולות של הסובבים אותנו, לדעת למצוא בכל אחד ואחת את מה שהכי טובים בו ולהענג על הפסיפס השלם שכל השונות הזו מייצרת. משפחתיות זו גישה של אכפתיות שהיא הרבה מעבר למי עשה מה לדעת לפרגן, להרים, לתמוך, להאמין ובעיקר לייצר אנרגיות טובות שעושות חשק ליצור ונותנות מקום להתפתח, בתוך הבית ומחוצה לו.

ובסוף, משפחתיות היא כלי אדיר להותרת חותם בעולם.

FAMILY (1)

פאסט פרוורד לשנת 2022 – ליב א מארק היא אחת מחברות הסטוריטלינג הראשונות והמובילות בעולם והכל הודות לליב א מארקים וליב א מארקיות המדהימים שביחד איתם אנחנו זוכים ללוות יותר מ -700 ארגונים גלובליים ועוזרים לאלפי אנשים להעביר את המסרים שלהם.

כתבה על ליב א מארק בעתון

אם גם אתם תמיד חלמתם לעבוד במקום שלא מפסיק להתפתח ולא מפסיק לצפות מכם לצמוח, אם מעניין אתכם להחשף לעולם תוכן רחב ועשיר לצד עבודה עם החברות המובילות במשק בארץ ובחו"ל, אם אתם רוצים לרוץ איתנו למרחקים ארוכים, מקומכם איתנו.

אנחנו מזמינים אתכם להכנס לעמוד המשרות שלנו ולמצוא את המשרה שנשמעת לכם כמו הדבר הגדול הבא שאתם רוצים לעשות. בהמשך תהליך הגיוס אנחנו מעודדים אתכם ליצור קשר עם העובדים והעובדות שמלווים אותנו כבר שנים ארוכות ולשמוע מהם על הדרך והסיפור שלהם בליב א מארק, כדי שתוכלו לשמוע איך נראה היום יום שלהם ואיך יכול להיראות שלכם.

לכל המשרות שלנו >>

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Email
Magazine header 001-02