Magazine header 001-02

כנס עובדים – כל מה שצריך לדעת

קיימים כיום סוגים רבים של כנסים, מקצועיים, לימודיים, עיוניים, פרונטליים או דרך האונליין אך דווקא כנס עובדים הוא אחד המאתגרים שבהם ולו רק בשל היותו כנס פנים ארגוני המיועד לעובדי החברה. כנס שכל המידע המועבר בו נשאר בין כתלי הארגון ומתקמט לכדי ערב אחד בו מועברים תכנים הנוגעים לחברה ועובדיה ומה יותר מאתגר מלהפוך ערב שכזה לסנסציה מוצלחת ומרתקת?

׳ליב א מארק׳ ממציאה את עולם הכנסים מחדש ע״י שילוב בין תוכן מקצועי הרלוונטי לארגון

לבין מעטפת הכנס המותאמת ספציפית לארגון, במילים אחרות ההפקה המקצועית משרתת את התוכן! מה שמעניק לכנס ערך מוסף והופך אותו לתמהיל של סיפור טוב על ארוחת גורמה.

איפה כואב לעובדים? -השאלה שלפני הכנס הבא

שאלת היסוד שצריכה להעסיק אתכם רגע לפני תכנון הכנס הבא היא ׳איפה כואב לעובדים?׳ מה מפריע להם, על מה הם משוחחים בפינת הקפה במשרד, מה משמח אותם? ככל שתדעו יותר פרטים עליהם כך הכנס יראה טוב ואותנטי יותר וירגש אותם ונוכל לספר את הסיפור של החברה באופן עדכני ומרגש. אנחנו ב׳ליב א מארק׳ מתמחים בארגון כנסים מקצועיים עבור מגוון חברות וארגונים, ככל שנכיר טוב יותר את הארגון כך נייצר תכנית עבודה לכנס שישאיר את עובדיכם עם אפקט ה״וואו״ ולא פחות מזה, תנו לנו להכיר אתכם ואנחנו כבר נעשה את שאר העבודה Z to A עם כל המחלקות המקצועיות שלנו: סטוריטלינג, קריאייטב, וידאו והפקה.

סיפור זה כל הסיפור

חברת Leave a mark הקיימת למעלה מ-15 שנה מתמחה בפרזנטציות, מצגות וכנסים בארץ ובעולם, מפיקה כנסי עובדים מא׳ ועד ת׳ והכל תחת קורת גג אחת ׳inhouse׳ כשהכל מתחיל אצלנו מסיפור טוב. אז כדי שהכנס הבא שלכם ייספר את הסיפור של המותג שלכם ויהיה חוויה בלתי נשכחת – מרגע הכניסה למקום הכנס ועד לשי שמקבלים הביתה, עליינו להבין תחילה את הסיפור שמאחורי החברה. בשלב הבא, לאחר אפיון הלקוח וצרכיו, נבנה עבורכם את הקונספט הרעיוני של הכנס והסטוריטלינג שעומד מאחוריו שיכיל בתוכו את ה׳אני מאמין׳ של הארגון שלכם ובהתאם לכך נבנה את הכנס. מי יהיה מנחה הערב? איזה אוכל יוגש ומה השי שיחולק לעובדים שלכם? את כל המעטפת הזו אנו נתאים לתוכן הכנס כי זו ההתמחות שלנו – שילוב של תוכן מקצועי והפקה מרהיבה.

נכנסים לקישקעס׳ של הלקוח

כנס עובדים מיועד בעיקר לעובדי החברה כשנחשף בו מידע פנימי רב הנוגע לחברה או לארגון המדובר כמו למשל נתונים, מסרים ויעדים של החברה. ככזה, יש כאן אתגר כפול של מצד אחד לעניין ולרתק ולהעביר נתונים פרקטיים הנוגעים לחברה ומצד שני לשעשע את העובדים לעשות את הכנס ל׳שואו׳ בלתי נשכח כי זה ה- money time של הארגון. ׳ליב א מארק׳ שמה לה למטרה להפוך את כנס העובדים שלכם לחוויה יוצאת דופן כשהיא נכנסת לקישקעס׳ של הלקוח – מפגישות עם מנכ״ל החברה הבנת העובדים,  כדי לאפיין אותו במדויק ולתפור לו ולמותג שלו את הלוקיישן הנכון, המנחה הנכון והאוכל שיתאים בול לארגון ועובדיו.

השלבים להפקת כנס עובדים מושלם

׳ליב א מארק׳ פיתחה שיטה מצליחה להפקת כנס העובדים האולטימטיבי, בניית הקונספט והגדרת התכנים עד ליצירת ליין אפ מנצח ומצגת מקצועית שתעביר באופן הטוב והמעניין ביותר את סיפור החברה שלכם.

  • מצגת – יצירת מצגת מנצחת המבוססת על שלושה מסרים: ממלכתי הכולל מספרים ומומחים לסוגיהם, אנושי – הכנסת רגש למצגת כי רגש זה הדבר שחודר לאנשים, פקנטריה – הוספת הדברים הקטנים והמסעירים יותר שיגרמו למצגת שלכם להיות בלתי נשכחת.
  • בניית ויצירת תוכן – בניית גאנט עבודה מדויק וסגירת התוכן והתכולה של הכנס: סרטונים, מצגות, פעילות כשהצוותים השונים מתחילים לייצר את התוכן וחומרי הכנס.
  • בימוי הכנס – לקראת הכנס יתקיימו חזרות בהם תוכלו לתרגל את העברת תכני הכנס ולוודא שהכל עובד ׳פיקס׳. ביום הכנס עצמו כל מה שאתם צרכים לעשות זה לנוח כי הכל כבר מאורגן, מוכן ומתוזמן עבורכם וזה הזמן שלנו לביים את הכנס ושלכם לנוח!

אנחנו כאן כדי להפיק ו׳להרים׳ עבורכם את הכנס המקצועי הבא A to Z  כנס שכל העובדים ידברו עליו בפינת הקפה ביום שאחרי כי זו ההתמחות שלנו, אירוע שכולו תוכן ושיק.

צרו איתנו קשר ונדבר על הכנס הבא שלכם

כנס עסקי

רוצה לעשות כנס עסקי טוב? תמצאו את הייחודיות שלו

איך צריכים להיראות כנסים עסקיים בשנת 2022? לא בכל יום חברה עושה כנס. כנס זה ה-Money time של החברה. הזדמנות חד פעמית של ארגון להראות מיהו ומה הוא. ממש כמו בדייט ראשון הרושם הראשוני כן קובע.  החברות בישראל כבר הבינו שכנס מוצלח חייב שילוב של תוכן, סיפור והפקה כיפית ומדוייקת, ואת זה לא כל חברת הפקה יודעת לעשות

WhatsApp Image 2021-12-22 at 12.51.33

BUY ME

הדרך שבה אנחנו קמים בבוקר לעבודה השתנתה. ביחד עם תומר, מנכ"ל חברת BUYME,
יצאנו לפרויקט סטוריטלינג מרתק שבו זיקקנו את המסרים שיכתיבו את המציאות החדשה לעובדים, החל ממחר בבוקר.
במצגת שבנינו עבורו, לקחנו רעיון גדול כמו "אושר ארגוני" והעברנו אותו לקהל של מאות עובדים ומנהלים בחדות, מהירות והמון עניין, או כמו שאנחנו קוראים לזה כאן – להותיר חותם!

סדנת כובעים

בדרך לפגישה? אל תשכחו את הכובע שלכם

זה לא סוד שארגונים וחברות ׳מבזבזים׳ שעות על גבי שעות בפגישות שלא משיגות את מטרתן. לכולנו כבר יצא להיכנס לפגישה שבה כולם הסתכלו זה בזה במבוכה ולא ידעו מה לעשות. אנחנו חושבים שזה מובן מאליו – אבל לפעמים כולנו שוכחים – להיכנס לפגישה מוכווני מטרה – עושה את כל ההבדל. בואו נדבר על שינוי ה-Mindset שלכם ואיך עושים את זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Magazine header 001-02