Magazine header 001-02

המסרים שימשיכו אתכם ל-2023

ליכולת הטמעת המסרים שלכם בסוף שנה יש אימפקט עצום על פתיחת השנה החדשה ועל כל בעלי התפקידים בארגון מלמטה למעלה ומבפנים החוצה,
בואו לגלות איך עושים את זה נכון

האם ידעתם ש-10 דקות בלבד לאחר פרזנטציה, הקהל זוכר רק 50% ממה שנאמר?
בואו נלך צעד קדימה, ליום שלמחרת – 75% ממה שאמרתם נעלם כלא היה. שבוע אחרי? נשארנו עם 10% בודדים בלבד.

זה נכון לכל סוגי המסרים, בין אם הועברו דרך מצגת משקיעים קריטית, פגישת מכירות עם לקוח אסטרטגי, כנס עובדים חשוב ולמעשה בכל אינטראקציה של הארגון עם ומול קהל וזה נכון אף יותר כשארגונים מתחילים להיערך לפתיחת שנה חדשה אשר מביאה עמה הזדמנויות חדשות לצד אתגרים חדשים.

חברה אשר תדע לספר נכון את סיפורה בצורה אותנטית וחיובית, לזהות מה תמצית הפגישה או השיחה ולזקק את המסרים, תבטיח לעצמה, שנה אחר שנה, קהל מגויס יותר, החל מהעובדים והמנהלים, דרך הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים ועד למשקיעים.

כאן בדיוק נכנסת המשמעות והחשיבות של סטוריטלינג, לא רק איך נדבר את המסרים אלא גם איך ניצמד לדי.אן.איי האמיתי של הארגון ונוציא ממנו את המיטב. אפשר לספר סיפורים עם נרטיב ופרטים, להוסיף סטטיסטיקות, מספרים ועובדות, אך מעל לכל חשוב שלמסרים שאנו מספרים תהיה אחיזה במציאות, שהסיפורים יהיו אמיתיים, אישיים ויסופרו על ידי אנשי הארגון באופן סיפורי ובשפה ויזואלית, סיפורים שיצרו את האתוס הייחודי של הארגון

אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, אבל אנשים לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש.

הצורך בסטוריטלינג קיים לאורך כל השנה אך מתחדד באופן טבעי בסמוך לסוף שנה, בעיקר במחלקות משאבי אנוש והתקשורת הפנים ארגונית אשר עסוקות במציאת דרכים נוספות ואפקטיביות יותר לגייס את העובדים ולרתום את הדרג הניהולי, אך גם בקרב הקודקודים הבכירים אשר נדרשים להציג סיכומים של השנה שהסתיימה וחזון לשנה הקרובה.

נכון שקיימים אינסוף מודלים עסקיים, אך המשותף לכולם היא השאלה "למה?"
השאלה "למה" יכולה להכריע איך תראה השנה הבאה של הארגון שלכם והמומחים שלנו יעזרו לכם להתחבר לסיבה מאחורי כל פעולה, להגדיר את המטרות ולפתוח את 2023 עם תנופה משמעותית קדימה.

קרוב לעשור שאנו מלווים חברות וארגונים מהמובילים במשק הישראלי והגלובאלי בדרכן להותיר חותם ולהעביר מסרים ש"נדבקים". המומחים שלנו כאן כדי לדייק איתכם את הסיבות, המטרות והכלים להשגתן בתפירה אישית ומכוונת תוצאות באמצעות סל פתרונות מקיף ומקצועי:

מצגות סוף שנה שלוקחות אתכם קדימה

להעביר פרזנטציה זו אומנות, צריך לתפוס את תשומת הלב והקשב של הנוכחים ולגרום לאנשים לזכור את המסרים גם הרבה אחרי שיצאו מהחדר. בין אם מדובר במצגת כנסים, משקיעים, דירקטוריון, או בכלל מצגת חברה, המומחים שלנו ילוו אתכם צעד צעד, שקף שקף, מההתחלה ועד לתשואות.

כנסים שסוחפים את כל המשתתפים

במה יהיה שונה כנס פתיחת השנה הקרוב שלכם מזה של 2022? לכל כנס יש מוצאי כנס והצלחתו נמדדת ביכולת שלכם להותיר את הקהל עם טעם של עוד. בדיוק עבור זה הקמנו את מחלקת הפקת הכנסים שלנו שתספק לכם הפקה מקצועית ומוקפדת, תוך יישום סטוריטלינג איכותי וניהול 360 על ידי צוות מיומן ורב ניסיון. יחד נספק למשתתפים כנס עשיר בתוכן בתפירה אישית – עד לפרטים הקטנים ביותר.

סדנאות שמובילות לתוצאות

אנחנו לא צריכים לספר לכם על חשיבותן של סדנאות לארגון, אך לאחר שנים של ניסיון בתחום אנחנו יודעים להתאים את הסדנאות המדויקות לצרכי הארגון שלכם ויקנו לאנשי הצוות שלכם מיומנויות תקשורת מהשורה הראשונה ולכם, קפיצה משמעותית קדימה.

כשסטוריטלינג פוגש וידאו

בעולם מלא במסרים וקצר בזמן, אנחנו כאן כדי לתרגם את החזון היצירתי שלכם לתוצר וידיאו חד ומתקדם, שיעביר את המסר המדויק שלכם ויכבוש את העולם פריים אחר פריים.

סטוריטלינג למצגות בכירים (דירקטוריון)

אחרי עבודה עם כמעט 1,000 מנכ"לים, מנכ"ליות, מנהלים ומנהלות בכירים,למדנו שיש שלושה דברים שיהפכו את המצגת שלכם לכזו שתותיר חותם: דיוק, דיוק ודיוק.
דיוק בהתאמה להרכב האנשים בחדר, דיוק בבניית סיפור התואם את הסגנון האישי של המציג או המציגה ודיוק בהגשת התוכן. גם מסרים קולעים זקוקים להגשה נכונה, בהתאם למוצר, לתחום ולחדר בו אתם מציגים. אנחנו נדע לארוז ולהגיש את התוכן שלכם במעטפת המתאימה ביותר.

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Email
Magazine header 001-02