לוגו לבן חדש

סדנת הכובעים

סדנה לארגונים וחברות

איך לזהות את התפקיד שלכם בכל פגישה ולנווט אותה כך שתתנהל לפי המטרות שלכם

הטעו אותנו. 
לימדו אותנו שמה שחשוב בפרזנטציה זה לדבר בקול גבוה, לזוז בחדר מצד לצד ולהקפיד להביט לכולם בעיניים. זה לא נכון.
מה שבאמת חשוב בפרזנטציה זו היכולת לספר סיפור. זו היכולת לקחת המון נתונים, מספרים ומסרים לארוז אותם לתוך סיפור חד, ברור ומעניין. בעידן שבו רעיון טוב יכול לשנות חיים או קריירה, היכולת לספר אותו בצורה טובה לבוס, למשקיע, ללקוח, לדירקטוריון היא יכולת קריטית להצלחה בחיים.

סדנת כובעים

סדנת כובעים

לא תאמינו, אבל מרגע שנכנסתם לפגישה, כבר קבעתם איך היא תתנהל. מכאן נובעת השאלה – האם תוכלו לנווט את הפגישה כך שתתנהל לפי המטרות שלכם? והתשובה היא כן, אם תלמדו איך לזהות מי אתם בחדר – תוכלו לנצח כל בפגישה.

למי זה מתאים?

התכנים מתאימים ומותאמים לכל ארגון שמבין שלא לכל חדר ישיבות, פרזנטציה, או פגישה בזום אנחנו נכנסים באותו תפקיד ושההצלחה לא מסתיימת רק בתוכן, אלא מושפעת גם מהמיינדסט איתו אנחנו נכנסים לחדר.

אנחנו ב Leave a Mark קוראים לנקודת המוצא הפנימית הזו כובע, כי אנחנו מאמינים שיש איזה כובע דמיוני שאנחנו חובשים, איתו אנחנו נכנסים לחדר והוא משנה את האינטראקציה שלנו ומשפיע על הדרך שבה אנחנו מעבירים את המסרים שלנו ועל הצורה שבה הם נקלטים.

בסדנה אנחנו לומדים את טכניקת הכובעים אשר מסייעת לדוברים למצב את עצמם ואת מסריהם בכל אינטראקציה כך שיוכלו להותיר את חותמם בחדר. במהלכה, המשתתפים יכירו את הטכניקה, יבינו את חשיבותה ויתרגלו אותה בהתאם לכלים שילמדו במפגש.

המשתתפים יחוו שינוי משמעותי באופן ההצגה שלהם כך שתאפשר הצלחה גדולה יותר בהעברת המסרים וביכולתם לרתום אנשים, להניע ולהשפיע.

מה לומדים?

"סדנת הכובעים" נולדה מתוך צורך חוזר ואמיתי של לקוחותינו בכל הקשור להעברת מסרים בפגישות חשובות ופרזנטציות, אונליין ואופליין.
הסדנה מבוססת על מודל 4 הכובעים ומלמדת את המשתתפים על הכובע הטבעי שלהם איך להשתמש בו ואיך להיות אג'יליים בכל פגישה.

למה כובע?!

 • מה זה כובע?
 • השפעת התפקיד שלנו בחדר על הפגישה
 • חשיבות העמדה הפנימית בהשגת המטרות שהצבנו

על ארבעה כובעים

 • היכרות עם הכובעים דרך ניתוח דוברים שונים
 • מה העקרונות של כל כובע?
 • ההבחנה בין הכובעים השונים – על הדומה והשונה בין כל אחד מן הכובעים
 • היכרות והבנת ציר הכובעים עליו אנחנו נעים
 • קבלת הכובע המוביל האישי של כל משתתף
 • תרגול הכובעים השונים בסיטואציות שונות
 • מתודולוגית 3 פינות לבחירת הכובע המתאים לסיטואציה ולקהל היעד
 • תרגול פגישה על בסיס מתודולוגית 3 פינות

כובעים מתחלפים

 • משמעות האג'יליות בעולם התעסוקה הנוכחי
 • איך מזהים צורך בהחלפת הכובע?
 • תרגול שינוי התפקיד שלנו בסיטואציה בהתאם לנלמד

אנחנו והצוות

לנו קוראים Leave a Mark ואנחנו סטוריטלרים שבונים פרזנטציות עוצמתיות. בחרנו לקרוא לעצמנו ככה כי אנחנו מאמינים שלפרזנטציה טובה יש תפקיד אחד – להותיר חותם. אנחנו מלווים פוליטיקאים, מנכ"לים, מנהלים בכירים, סטארטאפיסטים, ובעצם כל מי שנדרש להעביר מסרים ולרתום אחריו אנשים. אנחנו מעבירים סדנאות כבר לא מעט שנים והיה לנו את הכבוד להנחות סדנאות בחברות כמו Dell EMC, Google Partners, HP, בנק הפועלים, וגם במוסדות אקדמאיים כמו האוניברסיטה העברית, הקריה האקדמית בקריית אונו, הבצפר של חברות הפרסום ועוד.

אורטל חכשור

מנהלת ההדרכה ופיתוח התוכן בחברה, בעלת ניסיון של 15 שנה בהדרכה בארץ ובארה"ב. מנחת קבוצות מוסמכת וביבליותרפיסטית. מתמחה בעולמות של פיתוח תוכן לארגונים, קהילות, עמותות וחברות. מגיעה מעולם הפרסום ויחסי ציבור הן במגזר הציבורי והן בפרטי.

נועה גבין

מדריכה בכירה ומפתחת תוכן. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה עסקית ובמגזר השלישי, כולל הדרכה טכנולוגית. בעלת תואר בקלינאות תקשורת. מתמחה בהדרכה, ייעוץ וליווי למגוון קהלים ובדגש על תהליכי התפתחות אישיים וארגוניים.

עדן יהודה

מנהלת צמיחה, בעלת ניסיון ארוך שנים באפיון פתרונות הדרכה לארגונים, ניסיון בפיתוח תוכן דיגיטלי וקורסים און ליין, זו שיודעת להבין מכם מה הצוות צריך ולאפיין את הפתרון המושלם!

לקוחות

שאלה
מה יוצא לנו מזה?
תשובה
כלים וידע ששווים המון

כלים וידע ששווים המון במהלך הסדנה המשתתפים יתרגלו ויחשפו לכלים של עולם הסטוריטלינג והכובעים החל מהדקה הראשונה. אנחנו מאמינים שאת התרגול בסדנה כדאי שנעשה על בסיס הצרכים הספציפיים שלכם. כך שאתם תצאו מהסדנה עם כלים וידע לבחור את הכובע המתאים ביותר להשגת מטרותיכם בכל סיטואציה שתיתקלו בה בעתיד.

שאלה
אבל מה זה הכובע הזה?
תשובה
התפקיד והמיינדסט איתם אנחנו נכנסים לחדר

היכולת שלנו לבחור מהו התפקיד הכי נכון להכנס איתו לפגישה היא כזו שחשוב שנכיר ונדע לעבוד איתה. בעיקר בתקופה הנוכחית, שבה אג'יליות נחשבת אחת היכולות החשובות ביותר להצלחה, מרבית הסיכויים שאם לא נדע לשנות ולהתאים את עצמנו ונכנס לפגישות במוד של "זאת אני, אני יודעת רק להציג ככה…" למשל, נאבד הרבה מאוד הזדמנויות בחיים שלנו. אחרי שחקרנו את הנושא עם מאות לקוחות מארגונים שונים, מדינות שונות ותרבויות שונות, גילינו שיש ארבע נקודות מוצא עיקריות מבחינת התפקיד והמיינדסט איתם אנחנו נכנסים לחדר, להן אנחנו קוראים כובעים, והן נכונות ב-90% מהמקרים. יתכן שיש עוד כובעים, אבל ב 90% מהמקרים ניתן לראות נטייה מסויימת לאחד מארבעת הכובעים הללו.

שאלה
אפשר בכלל ללמד מיינדסט?
תשובה
ברוררר! הכובעים הם כמו שריר

או שמתאמנים ומתחזקים או שמפסיקים וחיים עם מה שיש. בסדנה שלנו אתם הולכים להתאמן המון ובשילוב עם הכלים שלנו אנחנו מאמינים שאתם תצאו פרזנטורים טובים יותר.

שאלה
הייתי כבר בכמה סדנאות לעמידה מול קהל, במה אתם יכולים לתרום לי?
תשובה
גם אנחנו היינו בהמון סדנאות לעמידה מול קהל

ושמנו לב שכשמדברים על העברת פרזנטציה, לרוב יש התייחסות רבה מידי לאלמנטים הפיזיים. יותר מידי אומרים לנו "צריך לדבר ככה, צריך לעמוד ככה…" ופחות מידי מתייחסים למיינדסט שאיתו אנחנו נמצאים בסיטואציה. ראינו שיש לא מספיק התייחסות לתפקיד שלנו בחדר שיכול להשתנות בין אנשים שונים, שמציגים לקהלים שונים, בנושאים שונים ולארגונים שונים – כל אחד מהפרמטרים האלו יכול לשנות את כל דרך ההגשה שלנו, לכן יש חשיבות לעצור ולהתאים את עצמנו לסיטואציה הנוכחית ולהיות במוד של בחירה.

שאלה
אנחנו יכולים לעבור את הסדנה כצוות?
תשובה
בהחלט! זו סדנה אידאלית לצוותים שרוצים ללמוד להציג יחד יותר טוב

אם יש לכם פגישות אליהן חלק מהצוות או כולו נכנסים יחד וצריכים להעביר מסרים ללקוחות או גורמים פנימיים, תוכלו לתרגל במהלך הסדנה את התפקיד של כל אחד מכם ולהגיע חדים ומתואמים יותר לפגישה הבאה שלכם.

שאלה
מה אורכה של הסדנה?
תשובה
החל ממפגש אחד ועד לסדנה בת שני מפגשים

אם יש לכם פגישות אליהן חלק מהצוות או כולו נכנסים יחד וצריכים להעביר מסרים ללקוחות או גורמים פנימיים, תוכלו לתרגל במהלך הסדנה את התפקיד של כל אחד מכם ולהגיע חדים ומתואמים יותר לפגישה הבאה שלכם.

איפה ומתי קורה כל הטוב הזה?

איפה?
איפה שתגידו ומתי שתגידו
כמה?
נשמח לשוחח ולהוציא הצעת מחיר מסודרת...

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Magazine header 001-02