לוגו לבן חדש
capital

איכות הסיפור שלכם משפיעה ישירות על מניית החברה.

מומחי הסטוריטלינג האסטרטגי Leave a Mark יספקו מעטפת תוכן מתקדמת לכל צרכי קשרי המשקיעים (IR) של הארגון, כדי למקסם את הפוטנציאל שלכם מול שוק ההון.

בואו לבנות אסטרטגיית IR אפקטיבית ולתקשר באופן דינמי, רציף וזכיר, כדי למצב את מעמד החברה לטווח הארוך.

מצגות לשוק ההון

נעזור לכם ליצור מצגות מקצועיות ואיכותיות שיציגו את הדוחות שלכם בצורה הבהירה והמעניינת ביותר. מהקטנות ביותר ועד הגדולות ולאורך כל השנה.

מצגת שוק ההון
מצגת הנפקה
מצגת הנפקה

מצגת הנפקה

אחרי שליווינו עשרות חברות מובילות בשוק הישראלי להנפקה מוצלחת, אנחנו ערוכים ליצור לכם את מצגת ההנפקה האולטימטיבית בהתאמה אישית. נחקור את המומחיות של החברה לעומק, נבנה לה סיפור מותג בהיר וממוקד מטרה ונלווה אתכם כל הדרך לנקודת ההצלחה.

דוח רבעוני

דו״ח רבעוני

נהפוך את הדו"ח והמצגת הרבעוניים שלכם לסיפור שמתקשר אסטרטגיה, תוכן ויכולת, ויכניס אתכם לרבעון הבא עם יתרון משמעותי.

דוח רבעוני
תחקיר
תחקיר

תחקיר ואסטרטגיית IR

נתכנן ונבנה אסטרטגיית IR שתעזור לכם להחליט מה לתקשר החוצה, איך ומתי. נחקור כיצד חברות דומות פועלות בשוק ההון בארץ ובעולם נבנה סדרת המלצות אסטרטגיות שיסייעו לחברה להוביל את התחום ולהותיר חותם בשוק ההון עם המסרים הנכונים, בתזמון הנכון. 

כנס אנליסטים

כנסי אנליסטים

כנס האנליסטים הבא שלכם צריך לשקף את העשייה של החברה בצורה חדה ואטרקטיבית. נכין לכם תוכן רלוונטי וסיפורי, נפיק את הכנס מקצה לקצה ונכשיר אתכם לתקשר את העשייה של הארגון בצורה פשוטה ובהירה,כזו שתעלה את שווי המניה של החברה ותוביל להמשך צמיחה. 

כנס אנליסטים
ליווי שנתי
ליווי שנתי

ליווי שנתי

לכל סוגי הכנסים, הדו"חות והאירועים הרבעוניים – אנחנו כאן כדי לספק מענה לכל יחידת תוכן שהחברה מתקשרת החוצה, תוך שמירה על קו מיתוגי אחיד שישרת את האסטרטגיה הארגונית לטווח הארוך. 

כל צרכי התקשורת של חברות וארגונים בשוק ההון מחכים לכם במקום אחד.
דברו איתנו ונתחיל בעבודה

מה עוד קורה כאן:

unicorn

סטוריטלינג בדרך לחד קרן

ישראל ממשיכה לשבור שיאים בגזרת הסטארטאפים, אבל סבבי הגיוס מאתגרים את יכולות החברות לשקף החוצה את הערך הייחודי שלהן. מומחי סטוריטלינג חושפים את הסודות שגורמים למשקיעים להשתכנע ולהשקיע יותר בתוך שוק רווי מתחרים, ומהו האתגר המיוחד של סטארטאפים ישראליים?

הפקת כנסים ואירועים לחברות ועסקים

הכנס או האירוע הבא שלכם צריך להיות גדול ומשמעותי, כמעט כמו המסר שאתם רוצים להעביר. בדיוק עבור זה אנחנו כאן. LEAVE A MARK פה כדי לספק לכם הפקה מקצועית ומוקפדת, תוך יישום סטוריטלינג איכותי וניהול וארגון ע״י צוות מיומן ורב ניסיון.

image00012

כנס Sales Kickoff וירטואלי

קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של הקמת כנס SKO לחברת AppsFlyer. כנס מכירות בינלאומי וירטואלי חוצה יבשות. איך אורזים את העשייה של חברת הייטק בינלאומית לקונספט סיפורי עוצמתי?

סדנת כובעים

בדרך לפגישה? אל תשכחו את הכובע שלכם

זה לא סוד שארגונים וחברות ׳מבזבזים׳ שעות על גבי שעות בפגישות שלא משיגות את מטרתן. לכולנו כבר יצא להיכנס לפגישה שבה כולם הסתכלו זה בזה במבוכה ולא ידעו מה לעשות. אנחנו חושבים שזה מובן מאליו – אבל לפעמים כולנו שוכחים – להיכנס לפגישה מוכווני מטרה – עושה את כל ההבדל. בואו נדבר על שינוי ה-Mindset שלכם ואיך עושים את זה.

ריב בין עובדים

סכסוכים בין העובדים: יש מה לעשות

כולנו רבים מדי פעם. מתווכחים עם חברים, מסתכסכים עם בני הזוג, וכן – גם יוצרים מתחים מול העמיתים לעבודה. כשאנשים מנסים להשיג מטרות ביחד נוצרים ויכוחים וחיכוכים, וכל עוד הם מנוהלים נכון אין סיבה לפחד מהם. לכן, השאלה שאנחנו רוצים לדבר עליה כאן היא לא "איך נמנע סכסוכים?" אלא "איך ננהל סכסוכים בצורה בריאה ומצמיחה?"

33

מתודולוגיית 3X3: תעשה לכם סדר בהעברת כל מסר

תגידו, בכמה פגישות אתם משתתפים בשבוע? אחת? שתיים? שלוש מדי יום? כל החיים שלכם הם בעצם פגישה אחת גדולה? כן, אנחנו מכירים את זה – עולם העבודה המודרני דורש המון תקשורת בין אנשים. כל פגישה אמורה להשיג משהו, ובכל פגישה יש לכם מטרה אחת חשובה: לגרום לאנשים להאזין למה שיש לכם לומר. אבל עם כל כך הרבה פגישות, אנשים ומטרות, לא תמיד קל להאזין, להפנים ולזכור את מה שאמרתם.

podcast-photo_800X600-1

אנשים שמותירים חותם עם אסף סידס

כדי להותיר חותם, צריך ללמוד ממי שכבר עשו את זה
בפודקאסט שלנו, "אנשים שמותירים חותם" מראיין אסף סידס – מנכ"ל Leave a Mark – אנשים מעוררי השראה שמניעים תהליכים במשק הישראלי. כאן תפגשו מנכ"לים, מנהיגות, יזמים ומנהלות ותשמעו איך הם עשו את זה – ומה כדאי גם לכם לעשות.

איך כנסי האונליין כבשו אותנו והפכו ל-must!

בעידן של ימינו כנס אונליין הפך לדבר הבא ללהיט המדובר והנצרך ביותר! כנס שכל חברה וארגון חייבים להכיר ולדעת איך לעשות את זה נכון – איך להפיק כנס בו הדוברים והמשתתפים נמצאים במקומות שונים ולהצליח ולרתק אותם לכמה שעות טובות. תוכן איכותי, חשיבה מחוץ לקופסא וכנס שישאב את הלקוחות שלכם פנימה כי בכנס שכזה כל שנייה נחשבת ואנחנו כאן לשניות האלה….

כנס משקיעים

כנס משקיעים – איך תעשו את זה נכון?

כנס משקיעים הוא הזדמנות חד פעמית שלכם להציג את הסיפור של החברה והמותג שלכם ולהראות למה כדאי להשקיע דווקא בכם? למה המשקיעים שהגיעו לכנס צרכים להשקיע את מיטב כספם דווקא בחברה הספציפית הזו? זה ה- Money Time שלכם ולכן כנס שכזה חייב להיות מקצועי ומתוקתק עם אסטרטגיה מדויקת הכוללת תוכן מעניין וקולע שירתק את הקהל מהרגע הראשון ועד לכיבוי האורות!

Magazine header 001-02