סטוריטלינג מצגות כנסים

כשאתם מבינים שבכל שנייה נתונה כל אחד מהאנשים בקהל יכול לברוח לסמארטפון שלו אתם גם מבינים שהצגה בכנס דורשת מיומנות אחרת, מצגת אחרת והכנה אחרת מזו שאנחנו רגילים לעשות במצגות קלאסיות.

בואו ננסה לעשות תרגיל קצר: עצמו לרגע את העיניים, ונסו להיזכר בכנס האחרון שהייתם בו. מה אתם זוכרים ממנו? התשובה היא, כנראה, מי שעשה לכם אפקט וואו. מי שהשתמש בסיפור אישי, שהייתה לו תובנה שלא הכרתם, או שניגש לנושא מוכר ושחוק מזווית חדשה.

וזה לא מקרי: הדרך הטובה ביותר ‘לצאת מהשורה’ ולבלוט בכנסים היא לרתק את הקהל, ומכאן “אפקט הוואו” שהפך למרכיב חיוני כל כך בכנסים. אנחנו מאמינים שכשמציגים בכנס צריך להותיר חותם כבר בהתחלה. פתיחה חזקה יכולה ליצור אימפקט עוצמתי, ‘לתפוס’ את הקהל ולהשאיר אותו מרותק. אנחנו יודעים שעבור דוברים ודוברות רבים, כנסים הופכים להזדמנות אישית ומקצועית להיחשף מול קהלים גדולים ולתת ביטוי לאג’נדה שלהם. הניסיון הרב שיש לנו בהכנה של פוליטיקאים, מנהלים בכירים וסטארטאפיסטים לכנסים, יאפשר לנו להעביר אתכם תהליך שבסיומו תהיה לכם ביד מצגת בלתי נשכחת, עם פתיח שתופס את האוזן וסיפור מהודק שמצליח לרתק ולהיחרט בזכרון כמה מילים על המצגת שנגבש יחד לקראת הכנס. אנחנו יודעים היום לבנות מצגות מדהימות עם אנימציות מורכבות וכו’. עם זאת, אנחנו מאמינים שלפני שניגשים לסיפור הוויזואלי, חייבים קודם כל לבנות סיפור מצגת, כי סיפור מנצח אף אחד לא שוכח.

לשמחתנו, צברנו ניסיון בינלאומי במצגות לכנסים בכל העולם – ארה”ב, אנגליה, אפריקה, צרפת, איטליה, סין ועוד, וגם מדינה קטנה בשם ישראל. בין היתר, יש לנו ניסיון רב בהצגה של מוצרים טכנולוגיים סופר מתקדמים על במות העולם, ואנחנו יודעים לעשות את העבודה גם בזירה הזו. אבל מעבר לניסיון, אנחנו פשוט מאוד מאוד נהנים לבנות מצגות לכנסים. לכל כנס אתגר חדש משלו, והזדמנות חדשה לעזור ללקוחות שלנו לעניין, להשפיע –  ולהותיר חותם.

 

 

אז איך זה עובד? הנה תהליך עבודה בן ארבעה שלבים שבסופו תצאו עם סיפור ומצגת שיותירו חותם בכנס

אפשרויות העיצוב שאנחנו מציעים היום מגוונות במיוחד.

מלבד פאוור פוינט אנחנו עובדים עם תוכנות מיוחדות המאפשרות בניית מצגות בתלת מימד, מצגות אנימטיביות מתקדמות ומצגות עם עיצוב יוצא דופן.

השילוב בין כלי עיצוב המתקדמים שלנו לידע הנרחב שלנו בעולמות השיווק, מאפשר לנו להיות מדויקים ומחודדים גם באמירה הוויזואלית של המצגת.

לאחר שנים רבות של פרזנטציות ועבודה עם בכירים בכל העולם, המיומנות שצברנו תאפשר לנו לקחת את סל המסרים שלכם, ולתרגם אותם למצגת חדה, משויפת ומדויקת, עם סיפור שמצליח לרתק, להפתיע וכמובן – להשאיר חותם.

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086