סטוריטלינג לסרטונים

כל סרטון טוב מתחיל בסיפור טוב. לא אנחנו המצאנו את זה – תעשיית הקולנוע המציאה את זה. הרי ברגע שיש לך ביד סיפור מנצח הדרך ליצירת סרטון מנצח הופכת לנוחה ופשוטה יותר. בין אם מדובר בבנייה של סרטון תדמית לחברה, סרטון מוצרי עם אנימציות מורכבות או סרטון המציג את חזון החברה, הכל קודם כל מתחיל בפיצוח הסיפור הייחודי.

החלטתם ליצור סרטון? מברוק. אבל לפני שאתם מתחילים לחשוב על במאי, תפאורה, לוקיישנים וכו’, הצעד הראשון, ואולי החשוב ביותר, הוא לזקק את הסיפור הייחודי שאתם רוצים לספר על החברה או המוצר שלכם. אנחנו מזמינים אתכם לעבור איתנו תהליך עבודה משותף, שיתחיל בחידוד וזיכוך המסרים שלכם לסיפור מגובש ומעניין, ויסתיים ביצירת סרטון שיווקי חכם. בתהליך העבודה המשותף הזה תוכלו ליהנות מהניסיון ה’כפול’ שלנו: בכובע אחד, ליווינו מאות חברות בארץ ובעולם בתהליך של בניית נרטיב למותג או למוצר שלהם, ובכובע השני, יש לנו ניסיון משמעותי מאוד בתעשיית הטלוויזיה – שרה, המנכ”לית שלנו, הפיקה כמה מסדרות הטלוויזיה הגדולות והאיכותיות ביותר שהופיעו על המרקע בישראל. כחלק מהמיומנות שרכשנו, אנחנו יודעים להוציא לפועל גם פרויקטים מורכבים וגם פרויקטים אד הוק, שדורשים פתרון מהיר ואיכותי. כל פרויקט והסיפור שלו.

אל תשכחו: סרטון אפקטיבי מתחיל בסיפור מצוין

אז איך בונים סרטון מנצח שמתחיל בסיפור מנצח? הנה תהליך העבודה שלנו

אז כאמור, דיוק, הוא שם המשחק.

לאחר שנים רבות של בניית סיפורים עבור חברות ובכירים מהארץ ומהעולם אנחנו מאמינים שהמיומנות שצברנו תאפשר לנו לתרגם את המסרים שלכם, מורכבים ככל שיהיו, לסרטון חד, משויף ומדויק שיצליח לרתק, להפתיע וכמובן – להשאיר חותם.

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086