סטוריטלינג למצגת משקיעים

לפני שנספר לכם איך אנחנו עובדים עם סטארטאפיסטים אנחנו נספר לכם שאנחנו מאוד אוהבים לעבוד איתם.

אולי זאת התשוקה שלנו לרעיונות גדולים, אולי זה הפוטנציאל של המצגת לגייס מיליוני שקלים ואולי זו רק העובדה שמאחורי רוב הסטארטאפים איתם עבדנו עד היום יש פוטנציאל מאוד גדול להותיר חותם בעולם. עד היום עבדנו עם עשרות רבות של סטארטאפים בתחומים שונים, מתוכנה וחומרה דרך מכשור רפואי ועד ביג דאטה. חלקם גייסו מליונים, חלקם זכו בתחרויות, ואנחנו מאוד גאים בהישגים שלהם. אחרי שצברנו קילומטראז’ משמעותי בבניית מצגות למשקיעים, אנחנו מכירים היטב את כללי המשחק. אנחנו יודעים לעבוד עם כמויות גדולות של דאטה, ולהציג נתוני שוק מורכבים בצורה פשוטה, נגישה וידידותית. אבל אם תשאלו את הסטארטאפיטים שעבדנו איתם, רבים מהם יספרו לכם שבלי קשר למצגת שבנינו עבורם, הדבר המיוחד ואולי המשמעותי ביותר שקרה להם בעקבות העבודה איתנו, הוא שפתאום הם הצליחו לספר את הסיפור שמסביר מה הם עושים בצורה פשוטה, חדה ובהירה, ככה שגם המשקיעים, וגם החברים והמשפחה, הבינו סוף סוף מהו הדבר הטכנולוגי והמורכב הזה איתו הם מתעסקים.יתרון חשוב נוסף שלנו הוא הרקע השיווקי שלנו, שמאפשר לנו לייצר Positioning (מיצוב) חד וברור למוצר, ולחדד את המיקום והבידול שלו ביחס למתחרים בשוק.

כמובן שהיכולת שלנו לדייק מתגבשת גם בתהליך העבודה שלנו איתכם, שמתחלק לארבעה שלבים.

אפשרויות העיצוב שאנחנו מציעים היום מגוונות במיוחד.

מלבד פאוור פוינט אנחנו עובדים עם תוכנות מיוחדות המאפשרות בניית מצגות בתלת מימד, מצגות אנימטיביות מתקדמות ומצגות עם עיצוב יוצא דופן.

השילוב בין כלי עיצוב המתקדמים שלנו לידע הנרחב שלנו בעולמות השיווק, מאפשר לנו להיות מדויקים ומחודדים גם באמירה הוויזואלית של המצגת.

אז כאמור, דיוק, הוא שם המשחק.

לאחר שנים רבות של פרזנטציות ועבודה עם בכירים בכל העולם, המיומנות שצברנו תאפשר לנו לקחת את סל המסרים שלכם, ולתרגם אותם למצגת חדה, משויפת ומדויקת, שתצליחה לרתק, להפתיע וכמובן – להשאיר חותם.

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086