סטוריטלינג למצגות חברה

יש לכם חברה מדהימה. עשיתם דרך ארוכה, רשמתם הישגים, המספרים מעולים, המוצרים חזקים. רק חבל שאין לכם מצגת שמספרת את הסיפור שלכם…

כבר יותר מעשור שאנחנו עוזרים לחברות לספר את הסיפור הייחודי שלהן. מכיוון שעברנו את התהליך הזה עם למעלה ממאתיים לקוחות מתעשיות ותחומים שונים, אנחנו יודעים איך  ליצור סיפור מרתק, מתומצת וקומוניקטיבי, שמצליח להותיר חותם. עשינו את התהליך הזה עם חברות טכנולוגיה גלובליות, חברות ישראליות בין לאומיות ועסקים זעירים בישראל, ומה שיפה הוא שאופן בניית הסיפור דומה אצל כולן, ללא קשר לגודל, כך שפיתחנו מתודולוגיה ייחודית לבניית סיפור חברה אפקטיבי.

המתודולוגיה מורכבת משלושה אלמנטים:

האקספוזיציה

הגדרת האקספוזיציה של העסק באמצעות "שאלון הגיבורים" של Leave a Mark

נרטיב יחודי

פיתוח הנרטיב/המתודולוגיה הייחודית של העסק באמצעות מתודולוגיית "אם כל המתודולוגיות"

סל מוצרים

הגדרת סל מוצרים באמצעות מתודולוגיית סיטואציית לקוח

לכל חברה יש סיפור ייחודי שמבדל אותה מהמתחרות. אנחנו רוצים לעזור לכם לספר את הסיפור הזה

כמובן שהיכולת שלנו לדייק מתגבשת גם בתהליך העבודה שלנו איתכם, שמתחלק לארבעה שלבים.

אפשרויות העיצוב שאנחנו מציעים היום מגוונות במיוחד.

מלבד פאוור פוינט אנחנו עובדים עם תוכנות מיוחדות המאפשרות בניית מצגות בתלת מימד, מצגות אנימטיביות מתקדמות ומצגות עם עיצוב יוצא דופן.

השילוב בין כלי עיצוב המתקדמים שלנו לידע הנרחב שלנו בעולמות השיווק, מאפשר לנו להיות מדויקים ומחודדים גם באמירה הוויזואלית של המצגת.

אז כאמור, דיוק, הוא שם המשחק.

לאחר שנים רבות של פרזנטציות ועבודה עם בכירים בכל העולם, המיומנות שצברנו תאפשר לנו לקחת את סל המסרים שלכם, ולתרגם אותם למצגת חדה, משויפת ומדויקת, שתצליחה לרתק, להפתיע וכמובן – להשאיר חותם.

צור/י איתנו קשר

  • הדרכה - 0503226664
    מכירות - 0506564086