סטוריטלינג לכנסים

לא משנה אם זה כנס לעובדים, ללקוחות או השקה של מוצר חדש.. גם לכנס שלכם מגיע סיפור 🙂 זה לא מספיק רק לדאוג לארוחה או הופעה שווה.. כדי שבאמת תשיגו את המטרות שלכם מהכנס כדאי שתספרו סיפור.. סיפור שמותיר חותם! כזה שמתחיל בהזמנה שאתם שולחים, ממשיך בתוכן במה ומסתיים במתנה שהמשתתפים לוקחים הביתה.

זה לא מספיק לעשות ואוו..

בכל העולם כבר מבינים את זה: זה לא מספיק לעשות ואוו.. זה נחמד להשתמש באפקטים מרהיבים.. וזה אחלה לעשות סרטונים מפוצצים.. אבל בכל העולם כבר הבינו שזה לא מספיק.. שאם באמת רוצים להותיר חותם אמיתי בכנס אז צריך לתפור לו סיפור ייחודי.. סיפור שלוקח את המסרים המורכבים והחשובים שאתם רוצים להעביר ומתרגם אותם לחוויה הוליסטית אחת.. חוויה שתנצח את האויב מספר אחד של כנסים ברחבי העולם- הסמארטפון שכל אחד מהמשתתפים והמשתתפות בכנס שלכם מחזיקים בכיס.

מ0-100

אנחנו יודעים לבנות יחד איתכם את הסיפור של הכנס מחשיבת הקונספט, דרך בניית והפקת התכנים ועד בימוי  של הכנס בפועל על ידי מייסד ומנכ״ל החברה: אסף סידס שמלווה כבר שנים את החברות המובילות במשק בכנסים סופר דופק אסטרטגיים.. לא סתם החברות המובילות במשק שמות בנו את מבטחן כל פעם מחדש:)

לאחר שנים רבות של פרזנטציות ועבודה עם בכירים בכל העולם, המיומנות שצברנו תאפשר לנו לקחת את המסרים שלכם, ולתרגם אותם למצגת חדה, משויפת ומדויקת, שתצליחה לרתק, להפתיע וכמובן – להשאיר חותם.

 

 

 

 

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086