סדנת הכובעים

למי זה מתאים?

התכנים מתאימים ומותאמים לכל ארגון שמבין שלא לכל חדר ישיבות, פרזנטציה, או פגישה בזום אנחנו נכנסים באותו תפקיד ושההצלחה לא מסתיימת רק בתוכן, אלא מושפעת גם מהמיינדסט איתו אנחנו נכנסים לחדר.

אנחנו ב Leave a Mark קוראים לנקודת המוצא הפנימית הזו כובע, כי אנחנו מאמינים שיש איזה כובע דמיוני שאנחנו חובשים, איתו אנחנו נכנסים לחדר והוא משנה את האינטראקציה שלנו ומשפיע על הדרך שבה אנחנו מעבירים את המסרים שלנו ועל הצורה שבה הם נקלטים.

משתתפי הסדנה ילמדו על חשיבות העמדה הפנימית שלהם בפגישות ופרזנטציות, יחשפו לכובע המוביל שלהם ויתרגלו טכניקה חדשה לבחירת הכובע המתאים ביותר להשגת המטרה שלהם בסיטואציה.

 

צוות המנחות:

אורטל חכשור

מנהלת ההדרכה ופיתוח התוכן בחברה, בעלת ניסיון של 15 שנה בהדרכה בארץ ובארה"ב. מנחת קבוצות מוסמכת וביבליותרפיסטית.

מתמחה בעולמות של פיתוח תוכן לארגונים, קהילות, עמותות וחברות. מגיעה מעולם הפרסום ויחסי ציבור הן במגזר הציבורי והן בפרטי.

נועה גבין

מדריכה ומפתחת תוכן. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה עסקית ובמגזר השלישי, כולל הדרכה טכנולוגית. בעלת תואר בקלינאות תקשורת.

מתמחה בהדרכה, ייעוץ וליווי למגוון קהלים ובדגש על תהליכי התפתחות אישיים וארגוניים.

 

מה לומדים?

בסדנה נלמד את מתודולוגיית הכובעים אשר מסייעת לדובר למצב את עצמו ואת מסריו בכל אינטראקציה כך שיוכל להותיר את חותמו בחדר. במהלכה, המשתתפים יכירו את המתודולוגיה, יבינו את חשיבותה ויתרגלו אותה בהתאם לכלים שילמדו במפגש.

המשתתפים יחוו שינוי משמעותי באופן ההצגה שלהם כך שתאפשר הצלחה גדולה יותר בהעברת המסרים וביכולתם לרתום אנשים, להניע ולהשפיע.

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086