סדנה להטמעת ערכים

הטעו אותנו. לימדו אותנו שמה שחשוב בפרזנטציה זה לדבר בקול גבוה, לזוז בחדר מצד לצד ולהקפיד להביט לכולם בעיניים. זה לא נכון. מה שבאמת חשוב בפרזנטציה זו היכולת לספר סיפור. זו היכולת לקחת המון נתונים, מספרים ומסרים לארוז אותם לתוך סיפור חד, ברור ומעניין. בעידן שבו רעיון טוב יכול לשנות חיים או קריירה, היכולת לספר אותו בצורה טובה לבוס, למשקיע, ללקוח או לדירקטוריון היא יכולת קריטית להצלחה בחיים. אנחנו מזמינים אתכם לסדנה מעוררת השראה שתוציא אתכם עם כלים פרקטיים להעביר מצגת מנצחת באמצעות סיפור מנצח

 

למי זה מתאים?

התכנים מתאימים ומותאמים לכל ארגון שמאס בערכים שתלויים על הקיר ומבין שהגיע הזמן להביא אותם ליומיום ולהפוך אותם לחלק מהסיפור. לאלו שרוצים  ללמוד איך להפוך את הערכים של הארגון לחלק אינטגרלי מהחיים המקצועיים של כל עובדת ועובד, איך לספר ולדבר אותם ואיך להפוך אותם לאבני דרך מרכזיות אל מול הצוותים והלקוחות שלהם.

צוות המנחות

אורטל חכשור, מנהלת ההדרכה ופיתוח התוכן בחברה, בעלת ניסיון של 15 שנה בהדרכה בארץ ובארה"ב. מנחת קבוצות מוסמכת וביבליותרפיסטית. מתמחה בעולמות של פיתוח תוכן לארגונים, קהילות, עמותות וחברות. מגיעה מעולם הפרסום ויחסי ציבור הן במגזר הציבורי והן בפרטי.

נועה גבין, מדריכה ומפתחת תוכן. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה עסקית ובמגזר השלישי, כולל הדרכה טכנולוגית. בעלת תואר בקלינאות תקשורת. מתמחה בהדרכה, ייעוץ וליווי למגוון קהלים ובדגש על תהליכי התפתחות אישיים וארגוניים.

הטמעת ערכים מה לומדים?

הסדנה מועברת בקצב מהיר והיא מלאה בתרגולים בהם המנהלים והמנהלות נדרשים להבין איזה ערך מוביל בכל סיטואציה המוצגת להם, כאשר כל התרגולים מותאמים אישית לחברה ולסיטואציות הספציפיות של הארגון.

מה יוצא לנו מזה?

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086