מיתוג מעסיק

אם אתם מבינים עד כמה מיתוג מעסיק חיוני בעולם של היום, אנחנו מזמינים אתכם לבנות איתנו סיפור מעסיק שמותיר חותם!

מתודולוגיית EDI

מתוך הבנה של החשיבות המיוחדת שיש היום למיתוג מעסיק, ומתוך הכרה בכך שלכל עסק יש די אן איי משלו, בנינו מתודולוגיית עבודה מיוחדת, EDI, שתאפשר לכם לייצר תהליך מובנה ומעמיק שיתורגם לסיפור מעסיק חד וברור.

Explore

השלב הראשון הוא השלב המאתגר ביותר, ובו אנחנו נגדיר את הצעת הערך שלכם כמעסיקים Employer Value Proposition, או EVP. כדי להגדיר EVP  מנצח, נבצע מחקר מעמיק, נבין איך העובדים וגם המתחרים שלכם תופסים אתכם היום, ולאחר מכן נגדיר מחדש את ה-EVP  וה-EVP statement של הארגון.

Define

השלב השני הוא השלב המרגש בו נבנה את ה-EMPLOYER BRAND BOOK. כן כן, ממש ספר מותג למעסיק, שיכלול את סיפור ה-EVP שלכם (הצגת הצעת הערך שלכם באופן סיפורי), שפה ויזואלית חוץ ופנים ארגונית, נכסים, סיפורי חברה שיצרו את האתוס הייחודי של הארגון שלכם ותוכנית הטמעה אסטרטגית פנים וחוץ ארגונית.

Ignite

השלב השלישי הוא שלב שבעצם אף פעם לא נגמר… זהו שלב יישום תוכנית האסטרטגיה. אתם תבחרו ותחליטו איך תרצו שנעזור לכם להטמיע את האסטרטגיה שגובשה, מסדנאות ועד בניית יום האוריינטציה.

איך עובד התהליך?

Employer value proposition

פגישת התנעה – בפגישה הזו נבין לעומק את הצורך, מהי הצעת הערך הקיימת ונבצע תחקיר על מנת לקבל את כל האינפורמציה הרלוונטית. בפגישת ההתנעה נבנה גם גאנט עבודה מסודר עבור הפרויקט.

פגישת הגדרת הפרמטרים – פגישה שתיערך יחד עם חברת המחקר, ובה נגדיר יחד מי הם קהלי המטרה ומהם הפרמטרים החשובים ביותר עבור המחקר. הקבוצות שבדרך כלל נבדוק הם: עובדי הארגון, מהם הפרמטרים שגרמו להם לבחור בארגון, מה גרם להם להישאר בארגון, מה מגויסים פוטנציאליים מחפשים, מהי תמונת המצב אצל המתחרים. לאחר הפגישה תקבלו תוכנית מפורטת של תהליך המחקר שנבצע יחד.

מחקר – ביצוע המחקר לפי הפרמטרים שקבענו.

הצגת ממצאי המחקר – בשלב זה נציג לכם סיכום מקיף של המחקר, ונוכל להבין מהם הפערים, ההזדמנויות והאתגרים המשמעותיים שעולים מממצאי המחקר.

EVP STATEMENT כאן נציג לכם את הצעת הערך, סלוגן הצעת הערך, את הצד האמוציונלי והרציונאלי של הצעת הערך ומצגת סיכום שתעזור לכם לתקשר את הצעת הערך  לעובדים, עובדים חדשים ומגויסים פוטנציאליים. המצגת תכלול: מיהו ומהו הארגון, מה הוא מוכר, לאן הארגון הולך (החזון), במה הארגון מאמין (אג'נדות שהעסק מקדם), אישיות המותג למעסיק, מה הצעת הערך שלנו ורכיבי הצעת הערך, כלומר הערכים שנמצאים בליבה שלה.

נבנה לכם את ספר המותג למעסיק הכולל:

נכסים, סיפורי חברה שקיימים בארגון, סיפור מעסיק – סיפור יצירתי עבור מצגת הנתונים המשלב את הצעת הערך, שפה ויזואלית פנים ארגונית – טיפוגרפיה, צבעוניות, טון וסטייל, הדגמה של פרסום פנים ארגוני לפי הפלטפורמות השונות של הארגון והדגמה של מודעות גיוס תוכן ועיצוב.

 בניית אסטרטגית הטמעה בארגון ולגיוס:

סדנאות סיפור מעסיק לעובדים, תסריט גיוס עובדים, יום אוריינטציה, מצגת ליום אוריינטציה, מה כולל היום וערכת הצטרפות, המלצות לקמפיינים, סרטון סיפור מעסיק, סדנה לתקשור סיפור המעסיק ברשתות החברתיות לפי מתודולוגית סטוריטלינג במדיה החברתית של LEAVE A MARK , סדנת סטוריטלינג למודעות גיוס.

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086