הקמפוס הורטואלי למורים

מורי ומורות ישראל, זה בשבילכם! לא פשוט לעבור וללמד מרחוק ביום אחד. את הלוח מחליף הזום. את הכיתה- מצלמה. פתאום, במקום להרגיש את התלמידים, רואים אותם דרך מסכים. בקיצור לא פשוט. בדיוק בשביל זה הקמנו את הקמפוס הוירטואלי של Leave a Mark. מגוון רחב של הכשרות שיעזרו לכם לצלוח את השינוי המשמעותי ללמידה מרחוק. 

 

מה לומדים בקמפוס?

פרזנטציה

כיצד בונים מצגת מלהיבה? איך שומרים על קשב של כיתה בשיחת וידאו?

טכנולוגיה

כיצד הופכים את השיעורים למערכים דיגיטליים? איך משתמשים ומנהלים נכון באמצעות פיצ׳רים טכנולוגיים?

פדגוגיה

כיצד מביאים פדגוגיה יצירתית לכיתת הזום? איך מנצלים את החדשנות עבור הפדגוגיה?

מי מוביל את הלימודים?

ליאור צורף-זרגרי- איש חינוך, מנהל חט”ע, מנטור לחדשנות פדגוגית, בעל תואר שני לניהול מערכות חינוך. אל ליאור מצטרפים מיטב אנשי המקצוע של Leave a mark, מומחים בסטוריטלינג, עיצוב מצגות והעברת מסרים.

איפה מתקיימות הסדנאות?

באינטרנט 🙂 כל ההכשרות הן מרחוק, כיוון שרק מרחוק אפשר ללמוד ללמד מרחוק!

סדנת 5 מפגשים – סילבוס מפורט

חלק א’: פרזנטציה

מפגש 1Storytelling. למה כל כך חשוב לספר סיפור?, איך אני מציג את עצמי? (+טיפים למורה מול כיתה חדשה), מה זה סטוריטלינג?שיטת 3X3, דגשים בהעברת מסרים מול כיתה

מפגש 2- Presentationאיך בונים מצגת טובה?, איך נכון להציג מצגת בוידאו?, דגשים לבניית שיעור נכון בוידאו

חלק ב’: טכנולוגיה – כיצד הופכים את השיעורים למערכים דיגיטליים? איך משתמשים ומנהלים נכון באמצעות פיצ׳רים טכנולוגיים?

מפגש 3- Tools. כלים יעילים לגיוון דרכי הוראה: אפליקציות, אתרים, כלים שימושיים נוספים. תרגול מעשי במספר כלים. כיצד מייצרים קשר אישי? כיצד ניתן להגיע לתלמידים בזום?

מפגש 4- Settings–  הזום שלך הוא דלת הכניסה לעולם שלך, למרחב, למקצוע שאתה מלמד: יצירת תנאים אופטימליים ללמידה בוידאו,  תקשורת נכונה עם התלמידים- איך להכין אותם למפגשים? מה צריך לומר? אילו כללים לקבוע? איך יוצרים אוירה? איך אני נראה בזום שלי? טיפים וטכניקות לשימוש בזום אפקטיבי.

חלק ג’: פדגוגיה 

מפגש 5- !Let’s practiceבמפגש זה נעסוק בפדגוגיה.

כיצד מביאים פדגוגיה יצירתית לכיתת הזום? בניית קונספט של מערך שיעור בזום, כללי “עשה ואל תעשה” פדגוגיים, רעיונות לשימוש בחדשנות עבור הפדגוגיה, לקראת המפגש יכתוב המורה מערך שיעור דיגיטלי לדוגמא ויתנסה בו במהלך המפגש. מרחבי לימוד בו יוכלו כל אחד מהמורים לתרגל מול מורים אחרים שיתנו משוב מעשי על אופן ההצגה שלו. בתום המפגש יקבלו המשתתפים את הקלטת הוידאו ויוכלו לצפות בעצמם ובמשוב שקיבלו.

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086