בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

Social Impact is the future of business

למי שלא מכיר, זהו סיר רונלד כהן. מהגר שברח עם משפחתו ממצרים בגיל עשר, שנחשב לאגדה מהלכת ומחלוצי תעשיית ההון סיכון הבריטית ושבגיל 60 החליט לעצור הכל ולשנות כיוון. הוא החל להוביל מגמה חדשה בעולם ההשקעות בשם Social Investment, השקעות בעסקים שנמדדים על פרמטרים נוספים מלבד התשואה שהם מייצרים. עסקים שנמדדים על השינוי החברתי או הסביבתי שהם מצליחים לייצר.

כשדמות כ”כ מרכזית בתעשיית הפיננסים העולמית מחליטה לעצור את הפעילות הקפיטליסטית הקלאסית שלה, מתוך הבנה שהמערכת המוניטרית הקיימת יוצרת בעיות של אי-שיוויון ופערים חברתיים-כלכליים, זה עושה רעידת אדמה ושולח מסר חשוב של “המצב לא יכול להמשיך כפי שהוא”, ורונלד אכן נחשב לאבי התנועה החדשה הזו שנתן רוח גבית ליזמים רבים אחרים.

זה תמיד ממלא אותנו בגאווה לראות איך היזמים הישראלים מאמצים מגמות חדשות מהעולם, לטוב ולרע, וגם פה, המוח הישראלי כבר פועל בכל הכוח. דב מורן, ממציא הדיסק און קי, כבר הקים עם שותפים את Grove Ventures, קרן הון-סיכון שמשקיעה בסטארטאפים וביזמים שמחפשים לעצב את העתיד בצורה חיובית.
בחלל החדש של WeWork ברח’ הזרם תמצאו לא רק משרדים מעוצבים וברזי בירה, אלא גם את Impact Labs, חלל עבודה ענק (1,000 מ”ר) שמספק ידע, קשרים וציוד טכנולוגי ליזמי תכנה וחומרה שרוצים לבנות משהו. כל דבר ולו רק שמעבר לרווחים שהוא יניב לבעלים שלו גם ישפר את העתיד של כולנו.

אז איך החברה שלכם משפיעה לטובה על העתיד שלנו?

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086