בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

700 ק”מ מאתיופיה לעיריית תל אביב

מהרטה היא סגנית ראש עיריית תל אביב-יפו, אחראית על תחום הרווחה והשירותים החברתיים.
כשרואים אותה מדברת בכנסים או מתראיינת בתקשורת היא תמיד נראית בשליטה. בטוחה בעצמה, חדורת מטרה ומאמינה בדרכה.
אבל מהרטה לא נולדה סגנית ראש העיר…

מהרטה עברה תלאות כשנדדה עם משפחתה 700 ק”מ (יותר קילומטראז’ ממה שעשו אבותינו ביציאת מצרים) עד שפגשה נציגים ישראלים בסודן שהעלו אותם לארץ.

אבל מהרטה היא לא אחת שנשברת…
מהרטה לקחה את כל האתגרים שהחיים זרקו לכיוונה והחליטה שזה רק יחזק אותה וייתן לה פרספקטיבה. כזו שמאפשרת לה להעריך את הדברים הטובים שקרו לה ודוחפת אותה כל בוקר לעזור לאחרים לדחוף את עצמם. היום הסיפור שלה, והדרך המעוררת השראה שלה, משמשים אותה בתפקידה לעזור ולקדם את מחלקת הרווחה בעיריית תל אביב.

לאלו מכן שלא יכלו לקחת חלק בכנס “נשים שמותירות חותם” האחרון שלנו, הכנו במיוחד סרטון קצר מההרצאה של מהרטה ברוך רון – Mehereta Baruch Ron.
לצפייה בהרצאה המלאה בערוץ היוטיוב שלנו (אל תשכחו גם להירשם לערוץ ?):http://bit.ly/2IOhcnk

סיכום כנס נשים שמותירות חותם 2018 – מהרטה ברוך

מהרטה היא סגנית ראש עיריית תל אביב-יפו, אחראית על תחום הרווחה והשירותים החברתיים.כשרואים אותה מדברת בכנסים או מתראיינת בתקשורת היא תמיד נראית בשליטה. בטוחה בעצמה, חדורת מטרה ומאמינה בדרכה.אבל מהרטה לא נולדה סגנית ראש העיר…מהרטה עברה תלאות כשנדדה עם משפחתה 700 ק"מ (יותר קילומטראז' ממה שעשו אבותינו ביציאת מצרים) עד שפגשה נציגים ישראלים בסודן שהעלו אותם לארץ.אבל מהרטה היא לא אחת שנשברת…מהרטה לקחה את כל האתגרים שהחיים זרקו לכיוונה והחליטה שזה רק יחזק אותה וייתן לה פרספקטיבה. כזו שמאפשרת לה להעריך את הדברים הטובים שקרו לה ודוחפת אותה כל בוקר לעזור לאחרים לדחוף את עצמם. היום הסיפור שלה, והדרך המעוררת השראה שלה, משמשים אותה בתפקידה לעזור ולקדם את מחלקת הרווחה בעיריית תל אביב.לאלו מכן שלא יכלו לקחת חלק בכנס "נשים שמותירות חותם" האחרון שלנו, הכנו במיוחד סרטון קצר מההרצאה של מהרטה ברוך רון – Mehereta Baruch Ron.לצפייה בהרצאה המלאה בערוץ היוטיוב שלנו (אל תשכחו גם להירשם לערוץ ?): http://bit.ly/2IOhcnk

‎Posted by Leave a Mark on‎ יום רביעי 30 מאי 2018

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086