בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

אחרי שליווינו מאות תהליכי מכירה, בארץ, בעולם וממגוון תעשיות שונות, הצלחנו לזקק את שלושת המרכיבים הקריטיים לסיפור מכירתי אפקטיבי.
עכשיו, הגיע הזמן שנשתף גם אתכם.

לסיפור מכירתי טוב יש 3 מרכיבים עיקריים:

המרכיב הראשון הוא האקספוזיציה – אחד האלמנטים החשובים בכל מצגת, שמשום מה הרבה חברות שוכחות בכלל להתייחס אליו. האקספוזיציה נותנת לצד השני להבין מי אתה ומה הסיפור של החברה שלך. גם אם הצד השני לכאורה מכיר כבר את החברה – תמיד יש עוד משהו שאפשר לספר עליו. זה הרגע שבו אנחנו שובים את הקהל שלנו.

המרכיב השני הוא נרטיב ייחודי – כל עסק צריך סיפור טוב שיבדל אותו מהאחרים ויוביל את תהליך המכירה. הכוונה היא לאיזושהי מתודה ייחודית, שיטת עבודה שונה, אלמנט מוצרי שמביא חדשנות לשוק וכו’. זו הדרך שלכם לשכנע את הצד השני למה דווקא אתם תצליחו איפה שאחרים נכשלו.

המרכיב השלישי והאחרון הוא סל המוצרים – עוד אלמנט סופר חשוב שלא מקבל את הכבוד המגיע לו – ספרו על המוצר שלכם… רוצים לקחת את זה עוד שלב קדימה? ספרו על סל המוצרים שלכם.
אנחנו מאמינים שאתה חייב להציג בופה של מוצרים. דמיינו את ההבדל בין להכנס למאפייה כשעל המדפים יש מלא מאפים מגרים, אל מול המצב שיש רק את האופה וארבעה קישים. בקיצור – תציגו בופה לא רק את האופה

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086