בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

תכירו את ה- Three Tells™

מתודולוגיה לבניית סטוריטלינג אפקטיבי שפיתחנו במרץ בשנה האחרונה. המתודולוגיה פותחה על בסיס ניסיון מצטבר של למעלה ממאה לקוחות שהציגו בעשרות ארצות ותרבויות שונות ולעניות דעתנו היא עושה המון שכל…
לא סתם קראנו למתודולוגיה ה Three Tells™ הרעיון בבסיסה הוא שסטוריטלר איכותי מורכב משלושה מרכיבים שעובדים יחד ומייצרים אפקט:
ה- VisualTelling, ה- DataTelling וה- SpeakerTelling.

ה SpeakerTelling- כנראה המרכיב הכי חשוב במודל, וכנראה שגם המרכיב המפוספס ביותר של רוב הדוברים והדוברות איתם עבדנו. אנחנו לא יודעים מי בדיוק אשם- הקודים העיסקיים של העולם הישן? העובדה שלימדנו אותנו לא לדבר על עצמנו? או אולי בכלל זה הפחד שלנו מחשיפה שגורם לנו מהר מאוד לברוח למספרים, לנתונים, לגרפים ולהתעלם לגמרי מעצמנו.
הרי זה לא משנה אם אנחנו רוצים לגייס משקיע, לשכנע מנכ״ל או לרתום עובד אחרינו, כל אלה בסופו של דבר ישקיעו בנו ולא במספרים שלנו, כל אלה ישוכנע כי הם מאמינים בנו ולא בטבלאות או בגרפים, כל אלה ירתמו אחרינו ורק אחרי זה במוצר או ברעיון שלנו.

‏DataTelling- המידע שאנחנו מעבירים. כולנו רוצים להעביר המון מידע ואינפורמציה במצגת. החוכמה היא להפוך את המידע הזה למסרים וביסוסים מזוהים היטב – לא יותר מדי ולא קצת מדי. איך יודעים כמה זה מספיק טוב או כמה זה מספיק משכנע? פשוט עובדים על בסיס מודל אחר שפיתחנו, מודל ה- 3X3 שאומר שיש לנו עד שלושה מסרים להעביר בפרזנטציה וכל מסר כזה אנחנו צריכים לבסס באמצעות שלושה ביסוסים.

ה- VisualTelling: שימוש אפקטיבי בעזרים ויז׳ואלים. עם דגש על עזרים ויזואלים ולא רק שקפים של מצגת- לוחות מחיקים. נניח ואתה סטארטאפ שרוצה להעביר את המסר שיש לך הרבה פטנטים, אז במקום לכתוב את זה על שקף תוציא חמישה קלסרים עבי כרס ותניח אותם במרכז השולחן, נניח ואתה מנהל שרוצה להעביר את המסר שהגיע הזמן להפסיק להתנהג על פי החוקים הקלאסיים – אז פשוט תוריד את הג׳קט תוך כדי המצגת או שתביא לחדר הישיבות כפפות אגרוף, נניח ואתה טכנולוג שרוצה להעביר את המסר שאתה חדשני, אולי תעלה לבמה לבוש כמו קפטן ספוק ממסע בין כוכבים (ניסינו את זה. עבד כמו קסם).

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086