בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

תאמינו או לא LIKE IS DEAD

שמעו סיפור..

אנחנו חברה צעירה לאללה. כולה שלוש שנים על הכביש. שלוש שנים שבהם אנחנו עובדים קשה קשה כדי להותיר את החותם שלנו בעולם.
היה לנו את המזל לראות פירות מהעבודה הקשה שאנחנו משקיעים כל יום בלקוחות שלנו, ומה שהתחיל כעסק משפחתי, שעובד מהמרתף בבית, הפך להיות ארגון (כן כן. גם לנו קשה עם המילה ארגון. אבל זה מה שהפכנו להיות – ארגון).
אחד הדברים שהכי תרמו להצלחה שלנו היה השימוש שעשינו במדיה החברתית. זה עזר לנו לתקשר את המסרים הנכונים לאנשים הנכונים ולהביא לקוחות כבר מהיום הראשון.

אנחנו זוכרים את הפוסט הראשון שהעלינו כאילו זה היה אתמול… דיברנו על ההתלבטויות והפחדים שליוו אותנו לפני שאזרנו אומץ לקפוץ למים העמוקים של עולם הסטוריטלינג אבל כמה שזה הרגיש לנו לנכון לעשות את זה.
התגובות שקיבלנו עשו לנו צמרמורת ופה התחיל התהליך שמכתיב את אסטרטגיית התוכן שלנו עד היום.
כי ככל שהתבגרנו גם הבנו שאנשים לא ממש רוצים לשמוע מה יש לך למכור להם, אלא הם רוצים שתשתף אותם בתוכן רלוונטי ומעניין אז פיתחנו את מודל What’s Your Story. במודל הזה אנחנו מחלקים את התכנים שאנחנו משתפים איתכם בעמודי הפייסבוק/לינקדאין/אינסטגרם ל-4 קטגוריות:
סיפורים מהתעשייה – מגמות עתידיות, שיקוף תמונת מצב עדכנית, שחקנים ואירועים בולטים. לגרום לקהל שלנו להבין שאנחנו תמיד עם האצבע על הדופק.
סיפור המוצר – מי אנחנו ומה אנחנו מציעים, איזה תועלות אנחנו יודעים לייצר, למה אנחנו הכי טובים בביזנס ובקיצור, עד כמה אנחנו נפלאים (ולא נחסוך אף פרט).
סיפורים מהיום יום – אסור לנו לדבר כל היום רק על כמה נהדר המוצר שלנו, חייבים לשתף, באופן תדיר ועקבי, גם בדברים האישיים והקצת יותר פיקנטיים שקורים יום-יום במסדרונות של החברה.
סיפורי נשמה – הצרכן של היום מצפה מאיתנו ליותר ממה שסוכם על רצפת המכירה, הוא רוצה לדעת במה אנחנו מאמינים, מה הערכים שמנחים את החברה שלנו והאם אנחנו מקדמים אג’נדה כלשהי.

לא התכוונו.. לא תיכננו.. אבל כמו הרבה דברים טובים בעולם הזה גם השירות החדש שלנו נולד באקראיות..
כנסו תציצו פה בלינק  http://bit.ly/2GcbyJv

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086