בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

לעשות פיצ’ינג לפורמט שיצרת זו אחת המשימות הכי קשות שיש

מהניסיון שלנו בהכנה של יוצרים ומנהלי תוכן לפיצ’ינג ישנם שלושה דברים קריטיים שהרבה נופלים בהם. מדובר על שלושה דברים שרלוונטים בין אם אתה מציג את הפורמט במיפ או ביורו פיצ’ או פשוט במשרד למנהל תוכן של ערוץ מסחרי .

 יש מגבלת זמן לפיצ’ינג רק כשהפיצ’ינג מוגבל 

לעשות פיצ’ינג לפורמט שיצרת זו אחת המשימות הכי קשות שיש. הרי לקח לך כמה חודשים טובים לפתח אותו, התייעצת עם כל העולם ואישתו, התעוררת בלילה כי היה לך עוד רעיון להוסיף פנימה ותוך כדי עבודה הוספת והוספת עוד רעיון ועוד מחשבה ועכשיו לך תארוז הכל לפיצינג של כמה דקות. האתגר הכי גדול שלך יהיה בעיקר לסנן את מה שלא צריך להציג. לכן מומלץ כשאתה בונה את הפיצ’ לבנות אותו יחד עם גורם אובייקטיבי נוסף שיעזור לך לזקק רק את מה שבאמת חשוב. אין גם מה להיות לחוצים מהזמן. הרבה אומרים שפיצי’נג טוב לא צריך לקחת יותר מעשר דקות. אז אומרים… אם הרעיון שלך מעניין ואתה מציג אותו בצורה מעניינת אין שום בעיה שייקח לך גם חצי שעה להציג אותו. כל זאת בתנאי שאתה לא מציג רשימת מכולת אלא רעיון עם סיפור ברור.

 אל תשכח מאיפה באת ולאן אתה הולך

בין אם זה קפץ לך באמצע הלילה, או בשיחה עם חבר, או בכלל בגלל דרישה של המנכ”ל, אל תשכח שהפורמט שלך נבנה קודם כל על בסיס רעיון פשוט אחד. נכון שהוספת לו רבדים ופיתוחים נוספים אבל אם עשית עבודה טובה הוא עדיין נשען על אותו רעיון פשוט ואת אותו רעיון פשוט אתה קודם כל צריך למכור. אל דאגה, אם תציג את הרעיון שלך מספיק טוב רוב הסיכויים שלא יתנו לך לצאת מהחדר בלי שתרחיב על שאר הפיתוחים שבנית.

 הרבה לפני שאתה מוכר את הפורמט אתה מוכר את עצמך

כאן זה מאוד פשוט, מי שיושב מולך לא קונה רק את הרעיון אלא גם אותך, זה שבהמשך הולך לפתח אותו. לכן הוא צריך להרגיש שאתה מישהו שהוא יכול לרוץ איתו איתו בהמשך. המון יוצרים פשוט מוותרים על החלק הכי חשוב בפיצ’ והוא ההצגה שלהם, של מי הם ומה הם. לא צריך לחפור, אבל בהחלט צריך לתת לצד השני מספיק פרטים עליכם כדי שהוא ירצה להתקדם קודם כל איתכם ויוצרים ורק אחר כך כמי שפיתח את הפורמט המעולה שפיתחתם.

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086