בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

סרנדיפיטי

סוף 2017 גרמה לנו לחשוב על דברים כמו “מה קורה איתנו ב-2018? איך אנחנו הולכים לעזור ליותר אנשים להשאיר חותם השנה?”.

אז ישבנו עם הצוות המדהים שלנו והתחלנו לשאול את עצמנו שאלות קיומיות כמו “מה מוביל אותנו כחברה? לאן מצביע סמן הלייזר הגדול שמנחה אותנו באפלה?”.

אחרי עשרות שעות של ויכוחים אינטנסיביים, מאות כוסות קפה וחטיפי “בריאות”, הגדרנו ביחד את שלושת הערכים של החברה.

הערך השלישי: סרנדיפיטי (למי שפספס, לערך הראשון קראנו “ing” ולשני “משפחתיוית”).

הרי מלא תפוחים כבר נפלו על מלא ראשים, אבל רק לניוטון נפל האסימון שזה בגלל כוח הכבידה. ה- LSD לא התגלה כי מישהו רצה להביא לעולם סם פסיכוטי, זה קרה דווקא כשאלברט הופמן חטף בטעות את הטריפ הראשון בעולם בזמן שניסה למצוא שימוש רפואי לפטריה שגדלה על חיטה. ושלא נדבר על שאול המלך, שבכלל יצא לחפש אתונות ופתאום מצא את עצמו מלך ישראל…

אז כמו הרבה דברים טובים, גם אנחנו נוצרנו באקראיות. זה לא שישבנו רגל על רגל וחיכינו שנגלה משהו טוב, עבדנו (אפילו עבדנו קשה) ובנינו תשתית ראויה שהצליחה לחבר יחד הרבה נקודות והזדמנויות שצצו סביבנו.

לכן גם היום, אנחנו מברכים על אקראיות, מאמינים בלפתוח את הצ׳אקרות במגוון תחומים, בלחפש במקומות לא קונבנציונליים, ומשקיעים המון בבניית תשתית ראויה שתדע לקלוט אותה כשהיא מגיעה לפתחנו.

זו לא רק הגישה העיסקית שלנו, וגם לא רק הגישה ההשראתית שלנו, זו גם הגישה היצירתית שלנו: הרי יש אלף דרכים לספר סיפור, ורק מי שנותן דרור למחשבות שלו ולא מוכן לקבל את הדברים כפי שהם, יכול לספר סיפור טוב. הרי הכי קל זה להיות ״יס מנים״ של הלקוחות, אבל זו לא הדרך שתאפשר לנו ללכת רגע לאיבוד, ולמצוא איזה סיפור מלכותי שיותר חותם.

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086