בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

סיפור על שינוי אמיתי

שראובן קפלן כיהן כמנכ”ל כלל ביטוח, הוא חשב היה לו את הכל – משרה יוקרתית, הערכה מקצועית מקיר לקיר והרבה כוח והשפעה. ועדיין, ראובן החליט לעשות שינוי דרסטי, לעזוב את התפקיד היוקרתי בו הוא מחזיק וללכת להוביל מהפכה בתחום הדיור הציבורי.

אז קבלו את ההרצאה המעולה של ראובן קפלן, מנכ”ל עמידר החדשה שבצעד הזוי, וכנגד כל העצות שקיבל מהאנשים שסביבו, עזב משרה בכירה ויוקרתית והלך להוביל את המהפיכה באחד הגופים המותקפים ביותר שיש פה (ויש פה….). מהגופים הבודדים בארץ שלוקחים אחריות על אלה שאין להם את המרפקים הדרושים כדי להזיז מה שצריך.

 

כנס לקוחות 2018 – סיכום הרצאה של ראובן קפלן

פספסתם את כנס הסטוריטלינג שלנו? לא קרה כלום…דאגנו לכם לתקציר של ההרצאה המעולה של ראובן קפלן, מנכ"ל עמידר החדשה שבצעד הזוי, וכנגד כל העצות שקיבל מהאנשים שסביבו, עזב משרה בכירה ויוקרתית והלך להוביל את המהפיכה באחד הגופים המותקפים ביותר שיש פה (ויש פה….). מהגופים הבודדים בארץ שלוקחים אחריות על אלה שאין להם את המרפקים הדרושים כדי להזיז מה שצריך.למה? כי ראובן מאמין שכל אחד צריך "לתת מעשר" ולתרום מהידע, הניסיון והיכולות שלו לאלה שאין להם.רוצים לשמוע את ההרצאה המלאה?כנסו לערוץ היוטיוב שלנו בלינק הזה: http://bit.ly/2IVYbQd

‎Posted by Leave a Mark on‎ יום שלישי 10 אפריל 2018

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086