בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

סיפורי נשמה

אחד מעמודי התווך העיקריים של אסטרטגיית התוכן שלנו נקרא “סיפורי נשמה” ?
אין מה לעשות, הצרכן של היום מצפה מאיתנו ליותר ממה שסוכם על רצפת המכירה. הוא רוצה לדעת במה אנחנו מאמינים, מהם הערכים שמנחים את החברה שלנו ואיזו אג’נדה אנחנו מקדמים.
ואף אחד לא עושה את זה טוב יותר ממותג הנעליים TOMS עם שיטת One for One.

ב-2006 ביקר מייסד החברה, בלייק מייקוסקי בארגנטינה, שם הוא פגש לראשונה בחייו בילדיםקטנים שהולכים יחפים פשוט כי המשפחות שלהם עניות מדי ולא יכולות להרשות לעצמן לקנות להם נעליים. באותה שנה הוא הקים את החברה שכבר מיומה הראשון פעלה במתכונת של “קנו זוג=תרמו זוג”, כלומר עבור כל זוג נעליים שקונים אצלם הם תורמים זוג אחר לילד שמשפחתו לא יכולה לקנות אותם עבורו.

עם השנים החברה גדלה לאימפריה ענקית וזה תענוג לראות איך היא מגדילה גם את היקף פעילות הצדקה שלה לתחומים כמו משקפי ראייה, מים נקיים, ערכות ללידה בטוחה ועוד (אפשר לראות את הכל כאן: http://bit.ly/2JmLQnr).

Since our founding, TOMS has stood for one thing: to improve lives through business. For 11 years, we've done that through six unique gives: shoes, sight, safe water, safe birth, kindness and time. This year, on May 12th, we are asking you to join us in raising awareness for one of these issues.

‎Posted by TOMS on‎ יום שלישי, 2 במאי 2017

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086