בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

סטוריטלינג בנה את האנושות

לפני שאנשים ידעו לקרוא ולכתוב הם העבירו אחד לשני אינפורמציה באמצעות סיפורים. זו הייתה הדרך היחידה שלהם להפיץ את הידע שאפשר לנו עם הזמן להתפתח כחברה. בגלל החשיבות העצומה של סיפורים, הסטוריטלרים הכי טובים גם הפכו להיות מנהיגי השבט.

לצערנו, ההיסטוריה בעיקר מדברת על סטוריטלרים, אבל אנחנו דווקא רוצים לדבר על סטוריטלריות. למה? כי כמו שאתם רואים בסרטון, ביולוגית, לנשים יש הרבה יותר כלים ויכולות מולדות כדי להיות סטוריטלריות מדהימות. ועדיין, בספר “נאומים ששינו את העולם”, ישנם סה”כ 60 נאומים שעשו היסטוריה. מישהו יכול לנחש כמה אחוז מהנאומים האלה הם נאומים של נשים?

11% בלבד…
ה- 11%% האלו הם גם מספר שמשקף את עמדות המפתח של נשים במגזר המדיני בעולם.

עכשיו אנחנו רוצים לגלות לכם סוד – המסרים שהיינו צריכים להעביר פעם היו הרבה יותר פשוטים. היום, בעולם שמתפתח בקצב מסחרר ונהייה יותר ויותר מורכב, גם המסרים שאנחנו צריכים להעביר הפכו למורכבים יותר ומלאים באינפורמציה מגוונת. תוסיפו לזה את הכמות האינסופית של הסחות דעת שהפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו ותקבלו את הסיבה האולטימטיבית מדוע נדרש יצור מורכב יותר להעביר את האינפורמציה המודרנית

סטוריטלרית

סטוריטלינג בנה את האנושות.לפני שאנשים ידעו לקרוא ולכתוב הם העבירו אחד לשני אינפורמציה באמצעות סיפורים. זו הייתה הדרך היחידה שלהם להפיץ את הידע שאפשר לנו עם הזמן להתפתח כחברה. בגלל החשיבות העצומה של סיפורים, הסטוריטלרים הכי טובים גם הפכו להיות מנהיגי השבט.לצערנו, ההיסטוריה בעיקר מדברת על סטוריטלרים, אבל אנחנו דווקא רוצים לדבר על סטוריטלריות. למה? כי כמו שאתם רואים בסרטון, ביולוגית, לנשים יש הרבה יותר כלים ויכולות מולדות כדי להיות סטוריטלריות מדהימות. ועדיין, בספר "נאומים ששינו את העולם", ישנם סה"כ 60 נאומים שעשו היסטוריה. מישהו יכול לנחש כמה אחוז מהנאומים האלה הם נאומים של נשים?11% בלבד…ה- 11% האלו הם גם מספר שמשקף את עמדות המפתח של נשים במגזר המדיני בעולם.עכשיו אנחנו רוצים לגלות לכם סוד – המסרים שהיינו צריכים להעביר פעם היו הרבה יותר פשוטים. היום, בעולם שמתפתח בקצב מסחרר ונהייה יותר ויותר מורכב, גם המסרים שאנחנו צריכים להעביר הפכו למורכבים יותר ומלאים באינפורמציה מגוונת. תוסיפו לזה את הכמות האינסופית של הסחות דעת שהפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו ותקבלו את הסיבה האולטימטיבית מדוע נדרש יצור מורכב יותר להעביר את האינפורמציה המודרנית.

‎Posted by Leave a Mark on‎ יום שני 19 דצמבר 2016

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086