בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

נשים שמותירות חותם

שתאגיד תכנה ענק מתחיל למדוד את העובדים על האימפקט שהם מייצרים בעולם

כששואלים את שלי לנצמן, מנכ”לית מיקרוסופט ישראל, “מה המשימה הכי חשובה שלה?” היא עונה שזאת שינוי התרבות של החברה. להפוך את מיקרוסופט, ענקית התכנה, מחברה שחושבת שהיא יודעת הכל ושיש לה את כל התשובות לחברה שלומדת ולא מתביישת לשאול שאלות ולנסות להבין דברים חדשים.

שלי והצוות הניהולי שלה, בהשראת הגישה החדשה שהנחיל סאטיה נדלה, מנכ”ל מיקרוסופט העולמי, הגדירו קו מנחה חדש שמלווה אותן בעשייה היום-יומית ועוזר להן ליצור את השינוי.
הן שואלות את עצמן כל יום “האם הפעולות שאני עושה יוצרות שינוי?, מה האימפקט שנוצר אצל אנשים אחרים בעקבות ההחלטות שמתקבלות אצלנו?”

הגישה החדשה איפשרה לחברה לעבור ממקום של “אנחנו יודעים הכל” למקום של “אנחנו פה כדי להקשיב”. הם הפסיקו לתגמל על פעולות טכניות והתחילו לתגמל יצירת שינוי שמשפיע על אחרים.

עכשיו תחשבו איך מרגיש עובד בחברה כשפתאום מודדים אותו על דברים כמו עזרה לאחרים או חשיבה על רעיונות חדשניים. איך מרגיש עובד שכבר לא מודדים אותו רק על כמות המכירות או איכות הקוד שהוא כתב.

ההימור שלנו הוא שהוא מרגיש בעל משמעות. הוא מרגיש שהוא חלק ממשהו גדול יותר מעצמו והוא מרגיש שיש לו את היכולת לתרום וליצור שינוי בחיים של אחרים.
מה נותן לכם משמעות בעשייה שלכם?

 

איך הפכה פיונה דרמון לאישה החזקה בהון סיכון הישראלי
כשג’ק מא, מייסד ומנכ”ל Alibaba.com, מגיע לישראל, הבנאדם הראשון שהוא נפגש איתו, עוד לפני ראש הממשלה והשרים, הוא פיונה דרמון מקרן ההון סיכון JVP ולנו זה ברור לחלוטין למה…

פיונה, שנבחרה לא מזמן לאחת מ-50 הנשים המשפיעות בישראל ע”י מגזין Forbes Israel, אוהבת לשתף אנשים שסקרנים לדעת איך היא הגיעה לאן שהגיעה בעצה הבאה: “כשהייתי בת 25 ועבדתי ב’כור תעשיות’, הייתי עם ניצוץ בעיניים וקוצים בתחת. שאלתי את המנכ”לית שלי: ‘איך את רואה את ההתקדמות שלי?’, והיא ענתה: ‘קחי דף, תעבירי קו באמצע, בראש הדף תכתבי מה את רוצה לעשות בעוד 10 שנים, מצד ימין תכתבי את הכישורים שנדרשים לזה, ובצד שמאל – את הכישורים שיש לך היום. תקדישי את עשר השנים הקרובות בלהגשים את היעד דרך התפקידים שתקבלי והמשימות שתמלאי, ותזכרי שאת צריכה לסמן וי ליד כל אחד מהכישורים שכתבת. את תראי שכך תגיעי ליעד שנתיים-שלוש שנים לפני’.

אז קחו דף, תעבירו קו באמצע ותתחילו לתכנן איפה תהיו בעוד 10 שנים

AND THEN CAME SIMA שמעו סיפור על אחת הנשים המעוררת השראה שהכבוד לנו לעמוד איתם!

לפני שלוש שנים שרק פתחנו את החברה חבר אמר לנו כך:

“אם אתם רוצים לגדול אתם חייבים לקחת עזרה… שתפנה לכם זמן לדברים החשובים ולהכניס עוד עבודה…” אז התחלנו לחפש עזרה.. איפה מוצאים עזרה שכזאת? ומי בכלל יכול לעזור לזוג מוזרים שפתחו חברה שמספרת סיפורים ואין להם מושג בעצם מה קורה?

AND THEN CAME SIMA

ואז… פגשנו את סימה

סימה דיין היקרה בדיוק הייתה בתקופה בחיים שלה שלעזור לשני מוזרים כמונו בא לה דווקא לא רע בכלל. אבל סימה הייתה יותר מסתם עזרה.. היא גדלה איתנו, התפתחה איתנו, פיתחה אותנו ולמדה ביחד איתנו איך להשאיר חותם! סימה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו ואין ספק שהשאירה וממשיכה להשאיר חותם גדול. את דרכנו המשותפת התחלנו כשסימה התגוררה לה בצפון ועבדנו בעיקר בשלט רחוק, עד שהחלטנו שהגיע הזמן למסד את הקשר והיא עשתה רילוקיישן למשרדינו שבתל אביב. מאז ראינו איך היא צומחת והופכת למכונת מכירות משומנת סטייל וונדר וומן על סטרואידים, מכה שורשים בת”א וכובשת לעצמה את המקום שלה בעולם כאישה דומיננטית עם יכולות אדירות שלא מחכה לטובות מאף אחד!

סימוש, אנחנו אוהבים אותך ובטוחים שתמשיכי לכבוש את הפסגה הבאה שלך באותה הגישה האנושית והחיובית שכ”כ מאפיינית אותך.

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086