בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

נרטיב ייחודי

 

בנקודה הזו ראינו המון אנשי מקצוע נופלים על הפנים. במקום לתקשר ללקוחות הפוטנציאליים שלהם את האידאולוגיה שלהם, את ה”אני מאמין” שלהם בתשוקה כנה ואמיתית, הם נצמדים לתיאור טכני, קר ומנוכר של השירות\מוצר שהם מציעים.

נספר לכם כדוגמא על זוג אדריכלים מוכשר שיצא לנו לעבוד איתו. שלחנו אליהם לקוח סמוי שיחזיר לנו פידבק על שיחת המכירה שלהם, והבחור חזר וסיפר שהפוקוס בשיחה היה על כמה ש”הם יעילים, לא יקרים ועומדים בלו”ז”.
הסברנו להם שאת אותם דגשים יכולנו לשמוע גם מטכנאי המזגנים שלנו, ושאמנים מוכשרים, שהשקיעו כ”כ הרבה שנות עבודה בשיפור הטכניקה שלהם, צריכים לדבר על האמונה העיצובית שלהם, מקורות ההשראה ותהליכי העבודה הייחודיים מול הלקוח.

הנרטיב הייחודי שלנו צריך להיות משהו שאנחנו באמת מאמינים בו כי רק ככה הבנאדם שמולנו יוכל להזדהות ולהתחבר עם הסיפור שלנו.

עכשיו בואו ננסה תרגיל קטן בשביל להתחיל לבנות את הנרטיב הייחודי שלכם.
השלימו את המשפט “אנחנו לא__________ אנחנו_________”

קצת דוגמאות:
“אנחנו לא חברה לעיצוב מצגות אנחנו חברת סטוריטלינג”
“אנחנו לא מוכרים תכשיטים אנחנו מוכרים עיצוב”
“אני לא עושה פייסבוק אני בונה קהילות”

עכשיו תורכם.

נרטיב ייחודי

נרטיב ייחודיבנקודה הזו ראינו המון אנשי מקצוע נופלים על הפנים. במקום לתקשר ללקוחות הפוטנציאליים שלהם את האידאולוגיה שלהם, את ה"אני מאמין" שלהם בתשוקה כנה ואמיתית, הם נצמדים לתיאור טכני, קר ומנוכר של השירותמוצר שהם מציעים.נספר לכם כדוגמא על זוג אדריכלים מוכשר שיצא לנו לעבוד איתו. שלחנו אליהם לקוח סמוי שיחזיר לנו פידבק על שיחת המכירה שלהם, והבחור חזר וסיפר שהפוקוס בשיחה היה על כמה ש"הם יעילים, לא יקרים ועומדים בלו"ז". הסברנו להם שאת אותם דגשים יכולנו לשמוע גם מטכנאי המזגנים שלנו, ושאמנים מוכשרים, שהשקיעו כ"כ הרבה שנות עבודה בשיפור הטכניקה שלהם, צריכים לדבר על האמונה העיצובית שלהם, מקורות ההשראה ותהליכי העבודה הייחודיים מול הלקוח.הנרטיב הייחודי שלנו צריך להיות משהו שאנחנו באמת מאמינים בו כי רק ככה הבנאדם שמולנו יוכל להזדהות ולהתחבר עם הסיפור שלנו.עכשיו בואו ננסה תרגיל קטן בשביל להתחיל לבנות את הנרטיב הייחודי שלכם.השלימו את המשפט "אנחנו לא__________ אנחנו_________"קצת דוגמאות:"אנחנו לא חברה לעיצוב מצגות אנחנו חברת סטוריטלינג""אנחנו לא מוכרים תכשיטים אנחנו מוכרים עיצוב""אני לא עושה פייסבוק אני בונה קהילות"עכשיו תורכם.רוצים ללמוד עוד תרגילים שיעזרו לכם למצוא את הנרטיב הייחודי שלכם? הצטרפו אלינו לסדנת שישי הקרובה: http://bit.ly/2r3c8oy

‎Posted by Leave a Mark on‎ יום רביעי 21 יוני 2017

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086