בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

נרטיב יחודי

שמעו סיפור,

חברה מארה”ב שייצרה ושיווקה זכוכית מחוסמת. לחברה הזו היה איש מכירות אחד שהתעלה על כל השאר. מנהלי החברה שאלו אותו איך זה שאחוז הסגירה שלו גבוה ב-50% מהממוצע בחברה והוא הראה להם את השיטה שלו: בפגישה עם הלקוח הפוטנציאלי הוא היה שולף יח’ זכוכית מהתיק ונותן ללקוח עצמו להוריד עליה פטיש 5 ק”ג. הלקוח ההמום ראה שהזכוכית נשארת שלמה ומשם הדרך לטופס הזמנה מלא נהייתה קצרה מאוד. איזו דרך חוויתית וייחודית להמחיש את יתרונות המוצר!

יש לכם רעיון למה המוכר הזה היה הכי טוב בחברה?
התשובה היא שהוא ידע לתקשר את הנרטיב הייחודי של החברה שלו.

הנרטיב הייחודי שלכם צריך להיות משהו שאתם באמת מאמינים בו, האידאולוגיה שלכם, פיצ’ר ייחודי או מתודת העבודה שלכם. רק ככה הבנאדם שמולכם יכול להתחבר אליכם, לסמוך עליכם שאתם יודעים את העבודה ולהזדהות עם המסר שאתם מנסים לתקשר. מה ה”אני מאמין” של העסק שלכם? אם אין לכם תשובה מהירה אז אנחנו כבר יודעים להגיד ששיחת המכירה שלכם נשמעת בול כמו זאת של המתחרים.

אז איך אתם יכולים למצוא את הנרטיב שלכם?
נסו את התרגיל הקטן הבא שבו תגדירו מה אתם לא (אותה הגדרה בנאלית שגם המתחרים שלכם משתמשים בה) ומה אתם (אבל רק אתם) כן.
רוצים דוגמא? קבלו – “אנחנו לא חברת מצגות, אנחנו מספרי סיפורים”

צפו ב- Asaf Sides מייסד החברה, מסביר איך למצוא את הייחודיות של העסק שלכם ולתקשר אותו בסיפור המכירה.

נרטיב ייחודי

שמעו סיפור,חברה מארה"ב שייצרה ושיווקה זכוכית מחוסמת. לחברה הזו היה איש מכירות אחד שהתעלה על כל השאר. מנהלי החברה שאלו אותו איך זה שאחוז הסגירה שלו גבוה ב-50% מהממוצע בחברה והוא הראה להם את השיטה שלו: בפגישה עם הלקוח הפוטנציאלי הוא היה שולף יח' זכוכית מהתיק ונותן ללקוח עצמו להוריד עליה פטיש 5 ק"ג. הלקוח ההמום ראה שהזכוכית נשארת שלמה ומשם הדרך לטופס הזמנה מלא נהייתה קצרה מאוד. איזו דרך חוויתית וייחודית להמחיש את יתרונות המוצר!יש לכם רעיון למה המוכר הזה היה הכי טוב בחברה?התשובה היא שהוא ידע לתקשר את הנרטיב הייחודי של החברה שלו.הנרטיב הייחודי שלכם צריך להיות משהו שאתם באמת מאמינים בו, האידאולוגיה שלכם, פיצ'ר ייחודי או מתודת העבודה שלכם. רק ככה הבנאדם שמולכם יכול להתחבר אליכם, לסמוך עליכם שאתם יודעים את העבודה ולהזדהות עם המסר שאתם מנסים לתקשר. מה ה"אני מאמין" של העסק שלכם? אם אין לכם תשובה מהירה אז אנחנו כבר יודעים להגיד ששיחת המכירה שלכם נשמעת בול כמו זאת של המתחרים.אז איך אתם יכולים למצוא את הנרטיב שלכם?נסו את התרגיל הקטן הבא שבו תגדירו מה אתם לא (אותה הגדרה בנאלית שגם המתחרים שלכם משתמשים בה) ומה אתם (אבל רק אתם) כן.רוצים דוגמא? קבלו – "אנחנו לא חברת מצגות, אנחנו מספרי סיפורים"צפו ב- Asaf Sides מייסד החברה, מסביר איך למצוא את הייחודיות של העסק שלכם ולתקשר אותו בסיפור המכירה.

‎Posted by Leave a Mark on‎ יום שני 11 ספטמבר 2017

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086