בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

“נעים מאוד, אני שירי ואני אוהבת לרקוד”

כה נפתחה ההרצאה המעולה של Shiri Mor-Eizen , הבעלים של Class – Business Digital Academy בסיום סדנת הסטוריטלינג האחרונה שלנו.

בפתיחה של המצגת, שירי קודם כל משתפת בזה שהיא ובעלה (שאוהבים מאוד לרקוד ותמיד נאלצו לנסוע עד ת”א בשביל זה) החליטו להרים מסיבה במודיעין. למה? כי שירי היא “חנונית מחשבים שמאמינה שהכול אפשרי” וזה היה משהו שבער להם לעשות. המסיבות היו להיט היסטרי ושירי הבינה שהיא יכולה לעשות כל דבר שבוער בה.

בנוסף, שירי היא גם בלוגרית, שלפני כמה שנים הבינה שהרבה מהקולגות שלה לא מסתדרות עם כל הצד הטכני של עולם הבלוגינג. אז היא לקחה את עצמה, על כל הידע הטכני שלה והאמונה שהכל אפשרי, והקימה עסק שמסייע לבלוגרים ובלוגריות להתגבר על הקשיים שיש להם בפן הטכני-דיגיטלי (היא מלמדת אותם לבנות לעצמם בלוגים בוורדפרס).

בסרטון אתם יכולים לראות את הפתיחה המעולה של המצגת של שירי ולקרוא מה שהיה לה להגיד, שבועיים אחרי הסדנה:

“אתמול העברתי סדנה ראשונה והכנתי מצגת לסדנה.
זה לא יאומן באיזו קלות הכנתי את המצגת – ניסחתי את המסרים, עיצבתי את השקפים.
היה מעולה וכמובן שמבחן האמת עבר כשגם רכשו מוצרים בסיום.
אתם אלופים ממש!

ותזכרו לארגן פגישת מחזור בקרוב”

המצגת של שירי מור אייזן

"נעים מאוד, אני שירי ואני אוהבת לרקוד"ככה נפתחה ההרצאה המעולה של Shiri Mor-Eizen , הבעלים של Class – Business Digital Academy בסיום סדנת הסטוריטלינג האחרונה שלנו.בפתיחה של המצגת, שירי קודם כל משתפת בזה שהיא ובעלה (שאוהבים מאוד לרקוד ותמיד נאלצו לנסוע עד ת"א בשביל זה) החליטו להרים מסיבה במודיעין. למה? כי שירי היא "חנונית מחשבים שמאמינה שהכול אפשרי" וזה היה משהו שבער להם לעשות. המסיבות היו להיט היסטרי ושירי הבינה שהיא יכולה לעשות כל דבר שבוער בה. בנוסף, שירי היא גם בלוגרית, שלפני כמה שנים הבינה שהרבה מהקולגות שלה לא מסתדרות עם כל הצד הטכני של עולם הבלוגינג. אז היא לקחה את עצמה, על כל הידע הטכני שלה והאמונה שהכל אפשרי, והקימה עסק שמסייע לבלוגרים ובלוגריות להתגבר על הקשיים שיש להם בפן הטכני-דיגיטלי (היא מלמדת אותם לבנות לעצמם בלוגים בוורדפרס).בסרטון אתם יכולים לראות את הפתיחה המעולה של המצגת של שירי ולקרוא מה שהיה לה להגיד, שבועיים אחרי הסדנה:"אתמול העברתי סדנה ראשונה והכנתי מצגת לסדנה.זה לא יאומן באיזו קלות הכנתי את המצגת – ניסחתי את המסרים, עיצבתי את השקפים.היה מעולה וכמובן שמבחן האמת עבר כשגם רכשו מוצרים בסיום.אתם אלופים ממש!ותזכרו לארגן פגישת מחזור בקרוב"גם אתם רוצים ללמוד לתקשר את המסרים שלכם בצורה יותר אפקטיבית? ב-26.4.17 אנחנו פותחים מחזור חדש של סדנת Storytelling בת שלושה מפגשים.בסדנה תקבלו כלים פרקטיים שיעזרו לכם להעביר מצגת מנצחת ולספר את הסיפור הייחודי שלכם.רוצים ללמוד עוד על העברת מסרים אפקטיבית? לחצו על הלינק והצטרפו אלינו בסדנה הקרובה: http://bit.ly/2arcWMg

‎Posted by Leave a Mark on‎ ראשון 9 אפריל 2017

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086