בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

מעצבים סטוריטלרים ומה שביניהם

בישיבת המעצבים וסטוריטלרים האחרונה, ביקשנו מהמעצבים שלנו להכין מצגת לבנה (רק עם טקסטים) ולתת לסטוריטלרים לעצב אותה. למה? כי אנחנו לא מכירים דרך טובה יותר לגרום למישהו להבין מה עובר בראש של האדם השני בזמן שהוא מבצע משימה שקשורה אליו.

אז כל מעצב כתב מצגת שהסטוריטלרים אח”כ עיצבו כך שכולם חוו את תהליך העבודה דרך העיניים של האחר. אח”כ התכנסנו ועברנו על המצגות ביחד כדי להסיק מסקנות שישפרו את התליך העבודה המשותף.
כמו שאתם רואים בסרטון, Asaf, הבוס של החברה, מסביר לצוות יחד עם אבי התינוק, הבוס החדש של אסף, מה עושים כשמקבלים מצגת לבנה שהיא לא לגמרי ברורה: קודם כל לחייך ?, אח”כ לגשת לסטוריטלר האהוב עלייך ולתקשר איתו בצורה ברורה מה אתה חושב שצריך לעשות אחרת.

איזה תרגילים אתם עושים כדי לחזק עבודת צוות?

ישיבת סטוריטלרים ומעצבים ב- Leave a Mark

בישיבת המעצבים וסטוריטלרים האחרונה, ביקשנו מהמעצבים שלנו להכין מצגת לבנה (רק עם טקסטים) ולתת לסטוריטלרים לעצב אותה. למה? כי אנחנו לא מכירים דרך טובה יותר לגרום למישהו להבין מה עובר בראש של האדם השני בזמן שהוא מבצע משימה שקשורה אליו. אז כל מעצב כתב מצגת שהסטוריטלרים אח"כ עיצבו כך שכולם חוו את תהליך העבודה דרך העיניים של האחר. אח"כ התכנסנו ועברנו על המצגות ביחד כדי להסיק מסקנות שישפרו את התליך העבודה המשותף.כמו שאתם רואים בסרטון, Asaf, הבוס של החברה, מסביר לצוות יחד עם אבי התינוק, הבוס החדש של אסף, מה עושים כשמקבלים מצגת לבנה שהיא לא לגמרי ברורה: קודם כל לחייך ?, אח"כ לגשת לסטוריטלר האהוב עלייך ולתקשר איתו בצורה ברורה מה אתה חושב שצריך לעשות אחרת.איזה תרגילים אתם עושים כדי לחזק עבודת צוות?

‎Posted by Leave a Mark on‎ חמישי 19 אוקטובר 2017

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086