בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

מחשבות על התחדשות בשיא ההצלחה

טיפסתם, התאמצתם, הגעתם לשיא ההצלחה. אתם עומדים על ראש ההר ומשקיפים על הנוף, מתכוננים לישיבה על זרי הדפנה…
אז החכמים מכם מבינים שגם כשאתה בפסגה, אם אתה באמת רוצה להמשיך להצליח ולהתקדם, הבחירה הנכונה היא… לטפס על עוד הר, וחשוב שהוא יהיה גבוה יותר.
כן, זו התפנית המפתיעה שמצליחנים רבים עושים, וכך מגלים לנו טכניקה של ווינרים: דווקא בשיא ההצלחה חשוב להשתדרג וללמוד דברים חדשים.מייקל ג’ורדן האהוב הוא דוגמה קלאסית לספורטאי שחוץ מפסקי זמן מסוימים מאוד, פשוט לא נח, ובטח שלא על זרי דפנה. המסירות והמחויבות שלו היו נדירות – בזמן שאנחנו ישבנו בסלון, צפינו בו משחק ואכלנו פופקורן (לא לזלזל בכישורים חשובים!) ג’ורדן כבש כל פסגה אפשרית, שבר שיאים בזה אחר זה ועדיין, לא הפסיק להתחדש וללמוד. מדי קיץ, כשכולם נסעו לחופשות מפנקות, ג’ורדן עבד קשה וחזר תמיד לעונה החדשה עם אלמנט חדש. בשיא הקריירה שלו ובגיל מבוגר הוא פיתח את המהלך הידוע, קליעה בקפיצה אחורית (fade away jump-shot), ולא ויתר על אימונים מפרכים ושבירת שיאים אישיים וציבוריים.
אם הוא היה בוחר לפרוש וללכת לנוח, פיזית ומנטלית, עולם הכדורסל ללא ספק היה נראה אחרת.בואו נסתכל גם על נטלי פורטמן. השחקנית המצליחה בוחרת להתעלות על עצמה בכל שלב בו היא עולה בקריירה שלה: לקראת “ברבור שחור” היא התאמנה במשך חצי שנה בלימודי בלט אינטנסיביים במשך חמש שעות מדי יום – זאת לאחר שנבחרה לתפקיד ללא רקע בלימודי בלט מקצועיים. ההשקעה הזו הוכיחה את עצמה כשזכתה, כמובן, באוסקר על התפקיד בסרט.אסף גרניט חידד לנו את הנקודה: “לא חוזרים על קונספט פעמיים, גם אם הוא זוכה להצלחה כבירה”. הוא סיפר שבכל פעם שהוא פותח מסעדה חדשה ההורים שלו שואלים – “אבל למה אתה צריך את זה?…” אסף מדגיש שהוא רואה בזה מטרה בפני עצמה: לאתגר את עצמו. ליצור בשיא ההצלחה, להתחדש תמיד. לא לקפוא במקום. ולהתקדם קדימה.ראינו את זה גם עם ליאו מסי שעבר לשחק חלוץ במקום קשר בשיא ההצלחה וגם אצל מדונה, המלכה האם שמשלבת בשנים האחרונות יותר אלמנטים של היפ הופ במוסיקת הפופ שלה.אי אפשר שלא להעריץ את התכונה הייחודית הזו – למידה מחודשת, שיכולה לעשות את ההבדל מחברה טובה למצליחנית אמיתית.

אז what’s next?

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086