בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

מוזאון הגלידה

שמעתם את הסיפור על מוזיאון הגלידה?

בחורה צעירה מקליפורניה עוברת לניו-יורק ומרגישה בודדה בעיר הגדולה והקרה. היא מחליטה לעשות משהו בנידון ויחד עם השותף שלה הם מקימים את מוזיאון הגלידה – סוג של חנות פופ-אפ שהיא יותר מיצג אומנותי טעים שמושך אליו ילדים סקרנים ומבוגרים שרוצים להרגיש קצת כמו ילדים שוב.

כל אלמנט בחוויה הפיזית זועק למבקרים “שתף אותי באינסטגרם” (מומלץ לעקוב ולראות איך יוצרים שפה ויזואלית ייחודית ועיקבית: http://bit.ly/2tThCT7) ותוך זמן קצר נוצר באז היסטרי. התערוכה ממשיכה מניו-יורק ללוס אנג’לס ומיאמי וכיום המוזיאון מציג בסן-פרנסיסקו עד ספטמבר.

החברה, שנוסדה ע”י צעירים בני עשרים ומשהו, התפוצצה באינסטגרם וצמחה מ-14,000 עוקבים לכמעט 400,000 תוך שנתיים בלבד. הם כבר פתחו חנות ראשונה (וקבועה…) בניו-יורק שם הם מגישים טעמים ייחודיים כמו Cherrylicious ו-Vanillionaire וממש החודש הם יתחילו לשווק שבעה טעמים ברשת Target​.

ערב השראתי "?The LIKE Is Dead, What's next"

שמעתם את הסיפור על מוזיאון הגלידה?בחורה צעירה מקליפורניה עוברת לניו-יורק ומרגישה בודדה בעיר הגדולה והקרה. היא מחליטה לעשות משהו בנידון ויחד עם השותף שלה הם מקימים את מוזיאון הגלידה – סוג של חנות פופ-אפ שהיא יותר מיצג אומנותי טעים שמושך אליו ילדים סקרנים ומבוגרים שרוצים להרגיש קצת כמו ילדים שוב.כל אלמנט בחוויה הפיזית זועק למבקרים "שתף אותי באינסטגרם" (מומלץ לעקוב ולראות איך יוצרים שפה ויזואלית ייחודית ועיקבית: http://bit.ly/2tThCT7) ותוך זמן קצר נוצר באז היסטרי. התערוכה ממשיכה מניו-יורק ללוס אנג'לס ומיאמי וכיום המוזיאון מציג בסן-פרנסיסקו עד ספטמבר.החברה, שנוסדה ע"י צעירים בני עשרים ומשהו, התפוצצה באינסטגרם וצמחה מ-14,000 עוקבים לכמעט 400,000 תוך שנתיים בלבד. הם כבר פתחו חנות ראשונה (וקבועה…) בניו-יורק שם הם מגישים טעמים ייחודיים כמו Cherrylicious ו-Vanillionaire וממש החודש הם יתחילו לשווק שבעה טעמים ברשת Target​.אנחנו שמחים להזמין אתכם לערב: "?The LIKE Is Dead, What's next"ערב השראתי שבו נכיר את פעילות הסושיאל של המותגים הכי חדשניים בארץ ובעולם בהנחיית:שחר רז – שועל סושיאל וותיק, מתמחה בהקמה וניהול של קהילות סביב הפעילות העסקית של מותגים, יספר על מודל התכן הייחודי שפיתחנו למדיה החברתית, עם מלא דוגמאות מגניבות מהעולם.שרה אמדו-סידס – מנכ"לית ומייסדת Leave a Mark ומומחית בינלאומית לפיצ'ינג, תספר על הדרך שהיא ובעלה, אסף סידס, עברו מהיום שהם הקימו את העסק במרתף של הבית ועד היום, שבו הם עובדים עם החברות הכי גדולות והיזמים הכי חריפים.אנחנו מבטיחים לכם שתצאו מפה מפוצצים בהשראה, עם מלא רעיונות חדשים, טונות של כרטיסי ביקור וגם טיפ-טיפה שיכורים (ראש טוב כזה, בקטנה…).האירוע יתקיים ביום חמישי בתאריך 26.07.2018 במשרדינו, רח' יהודה הלוי 147, קומה 3, ת"א, בשעה 19:00 וייארך כשעה וחצי.עלות הכניסה: 150 ש"חההרשמה בלינק: http://bit.ly/2u7xDFd#LIKE_IS_DEAD

‎Posted by Leave a Mark on‎ חמישי, 5 ביולי 2018

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086