בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

ככה לא מוכרים שוארמה!

Airbnb – אלופת הסיפורים מעוררי ההשראה

באופן לא מאוד מפתיע, Airbnb, החברה שבאה משום מקום וניערה את תעשיית המלונאות המנומנמת היא גם אחת מחברות הסטוריטלינג המובילות בעולם.
אם תבקרו בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם שלהם תמצאו כמעט רק אנשים… וסיפורים של אנשים… ומקומות מדהימים ברחבי העולם שאנשים שונים באו וחוו בדרך הייחודית שלהם, כי היה משהו בסיפור של המקום שמשך אותם להגיע דווקא אליו.

לפני כמה שנים, Airbnb יצאו עם סרטון שמדגים מעולה את מה שאנחנו קוראים לו, “סיפורי נשמה” – תכנים שמספרים לקהילה של המותג על הערכים שלו, במה הוא מאמין. הדברים שמרכיבים את ה-DNA הייחודי של כל עסק, קטן וגדול. אין מה לעשות, הצרכן של היום מצפה מאיתנו ליותר ממה שסוכם על רצפת המכירה, הוא רוצה לדעת במה אנחנו מאמינים, מה הערכים שמנחים את החברה שלנו והאם אנחנו מקדמים אג’נדה כלשהי.

בסרטון הקצר והמקסים הזה, לא מדברים איתנו על דירה כזאת או אחרת, מדברים איתנו על קירוב לבבות ומיצוי מלוא הפוטנציאל מהמסע הזה שנקרא “החיים”. טיולים וחוויות כאמצעי לשחרור עצמי מכבלי העבר והסתכלות אופטימית אל העתיד.

אז איזה חוויות אתם מתכננים לסופ”ש? 🙂

ככה לא מוכרים שווארמה!
הזמנה לערב: “The LIKE Is Dead, What’s next?”
בתכל’ס, הדבר שכל עסק הכי אוהב לדבר עליו הוא המוצר שהוא מוכר ?גם לחלק הזה יש מקום של כבוד ב-What’s Your Story, מודל התוכן שפיתחנו להצלחה במדיה החברתית. אנחנו קוראים לזה “סיפור המוצר”.
כדי לייצר מכירות במדיה החברתית (Social Selling) צריך לספר את הסיפור של המוצר או השירות שלנו בדרך שונה. צריך לעטוף אותו בתוכן מעניין ומרגש שהגולשים יראו אותו בפיד שלהם וירצו להגיב עליו או לשתף אותו עם חברים.

רק תראו איך בינו בפיתה רוטשילד מספרים את הסיפור של השווארמה המדהימה שלהם. לא בדיוק מוצר שצועק “קריאייטיביות זה פה!”, נכון? (ופה מגיע שאפו ענק ל- @avira.tlv התותחים!).

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086