בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

כזה סיפור מעורר השראה באמת עדין לא שמעתם

כשהרופאים בישרו למאיה ולבעלה רועי שהתאומים שלהם שהרגע נולדו, דן ויונתן, נולדו עם תסמונת נדירה ביותר בשם CCHS (מה שאומר שכאשר הם הולכים לישון הם עלולים להפסיק לנשום) הם היו הרוסים.
כשהם גילו שהפתרון היחיד שלרופאים היה להציע הוא פיום (החדרת צינורית קבועה לתוך קנה הנשימה), הם היו הרוסים עוד יותר כי הם ידעו עד כמה זה היה פוגע קשות באיכות החיים של דן ויונתן הקטנים.

על אף החשש הכבד לשלומם, ולמרות העובדה שלא היה כמעט שום גורם מקצועי שיכלו להעזר בו באותה תקופה, מאיה ורועי ניהלו מאבק הירואי כדי למצוא פתרון אחר, שיבטיח שהתאומים הקטנים שלהם יוכלו לחיות חיים נורמליים (ואפילו לבוא לשחות איתם בים…).

צפו בהרצאה המרגשת של מאיה ותראו איך נחישות של אמא יכולה לנצח הכל.
ונסיים בשאלה – איזו מטרה אתם הולכים לקדם, כנגד כל הסיכויים, רק כדי שמישהו אחר יחייך?

לינק להרצאה המלאה של מאיה בערוץ ה-YouTube שלנו: http://bit.ly/2Hqq5mq

כנס לקוחות 2018 – סיכום ההרצאה של מאיה דרייר

פספסתם את כנס הסטוריטלינג שלנו? לא קרה כלום…דאגנו לכם לתקציר של ההרצאה המרגשת של מאיה דרייר, מייסדת עמותת יד לנשימה ואמא של דן ויונתן.כשהרופאים בישרו למאיה ולבעלה רועי שהתאומים שלהם שהרגע נולדו, דן ויונתן, נולדו עם תסמונת נדירה ביותר בשם CCHS (מה שאומר שכאשר הם הולכים לישון הם עלולים להפסיק לנשום) הם היו הרוסים.כשהם גילו שהפתרון היחיד שלרופאים היה להציע הוא פיום (החדרת צינורית קבועה לתוך קנה הנשימה), הם היו הרוסים עוד יותר כי הם ידעו עד כמה זה היה פוגע קשות באיכות החיים של דן ויונתן הקטנים.על אף החשש הכבד לשלומם, ולמרות העובדה שלא היה כמעט שום גורם מקצועי שיכלו להעזר בו באותה תקופה, מאיה ורועי ניהלו מאבק הירואי כדי למצוא פתרון אחר, שיבטיח שהתאומים הקטנים שלהם יוכלו לחיות חיים נורמליים (ואפילו לבוא לשחות איתם בים…).צפו בהרצאה המרגשת של מאיה ותראו איך נחישות של אמא יכולה לנצח הכל.לינק לאתר העמותה הרשמי: www.cchsisrael.orgלינק להרצאה המלאה של מאיה בערוץ ה-YouTube שלנו: http://bit.ly/2Hqq5mq

‎Posted by Leave a Mark on‎ חמישי 10 מאי 2018

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086