בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

גם שריל סנדברג, ה-COO של פייסבוק משתמשת במתודולגיית 3X3

הביסוס הממלכתי: מעניק למסר את הגושפנקה.

איך שריל השתמשה בו: “מכל חברי הפרלמנט בעולם, 13% הן נשים”, “מבין התפקידים הבכירים (מנכ”לים, סמנכ”לים, חברי דירקטוריון), 15% בלבד מאוישים ע”י נשים”, “הוכח שיש מתאם חיובי בין “הצלחה” ל’כמה אנשים מחבבים אותך’ אצל גברים אבל יחס שלילי עבור נשים”.

הביסוס האנושי: אנשים מקבלים החלטות על בסיס אמוציונאלי, והביסוס הזה בא לתת מענה לצורך הזה בדיוק.

איך שריל השתמשה בו: “כשהייתי בקולג’ ניגשנו יחד לבחינה מסכמת לקורס “תולדות האינטלקטואלים באירופה”: אני (שלמדתי המון), שותפה שלי לחדר (שלמדה יותר מהמרצה) ואחי (שבא ל-2 שיעורים כל הסמסטר). בסוף הבחינה שאלנו אחד השני “איך הלך לך בבחינה?”. אני והשותפה שלי הרגשנו שיכולנו להצליח יותר אבל אח שלי?! “קיבלתי את הציון הכי גבוה בכיתה, בדוק!”. גברים תמיד מעריכים את עצמם יותר מדי לעומת נשים שמעריכות את עצמן בחסר.

הביסוס הפיקנטרי: אחרי שעשינו את עבודת שכנוע עם הביסוס הממלכתי והאנושי, הגיע הזמן “לסגור את העסקה” עם הביסוס “החריף” שאין סיכוי שהקהל שלך יישכח!

שריל: “הצגתי בחדר ישיבות של חברת הון-סיכון גדולה בניו-יורק ואחרי שלוש שעות הייתי צריכה ללכת לשירותים. ראיתי את אחד השותפים נע באי נוחות והבנתי שהוא לא יודע איפה נמצאים שירותי הנשים. שאלתי אותו “עברתם לכאן לא מזמן?” והוא ענה ש”לא, הם פה כבר שנה”. שאלתי “אני האישה הראשונה שהעבירה פה מצגת?” והוא ענה נבוך “יכול להיות שאת פשוט האישה הראשונה שהייתה צריכה לשירותים…”.

תראו בעצמכם>>>

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086