בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

אתינות, כן כן שוב זה, הפעם בעברית

אם אתם עוקבים אחרינו כבר תקופה, אתם בטח יודעים שאנחנו מאמינים גדולים ב-Serendipity, או “אתינות” בעברית, המוכנות הנפשית לצאת לדרך מבלי לדעת בדיוק מה נמצא שם. בדיוק כמו ששאול המלך יצא לחפש את האתונות שלו ומצא את כס המלכות.

לירון יצהרי, מנכ”ל Medtronic ישראל (חברת האם Medtronic היא חברת הטכנולוגיה הרפואית הגדולה בעולם), יש סיפור מדהים על Serendipity.

שניי גברים יוצאים לקנות חלב בסופר בבית-לחם. האחד הוא ד”ר רמזי, קרדיולוג מומחה מבית חולים יוקרתי בלונדון שבא לבקר את הוריו. השני הוא ד”ר שחאדה, מנהל בית החולים של בית לחם. הם מכירים מאז שד”ר רמזי היה ילד וד”ר שחאדה מספר לו שהוא חולם להקים מחלקת קרדיולוגיה בבית החולים. יש 150 אלף תושבים באזור, שמוגדר כשטח C, ואם לאחד מהם יש אירוע לב, הוא בבעיה רצינית. זה אבסורד אבל אדם שנולד בבית לחם זוכה לשירות רפואי ברמה של שנות ה-80, לעומת אדם שנולד רק 3 ק”מ משם ונהנה משירותי רפואה מתקדמים.

ד”ר רמזי חוזר ללונדון ומרים טלפון לאיש הקשר שלו ב-Medtronic שבתורו מתקשר לירון ומספר לו על הזמדנות מדהימה – להקים מחלקת קרדיאולוגיה בבית החולים של בית-לחם (לחברה יש חטיבה שמתמחה בפעילות כזו בדיוק). ירון “מרים את הכפפה” ויוצא למהלך משותף עם הנהלת בית החולים. הוא מגייס את משרד הבריאות, את מרכז פרס לשלום, את בית החולים איכילוב, בית החולים שערי צדק ואפילו בית חולים נוסף בירדן כדי לגייס ולהכשיר רופאים, מנתחים, אחיות ובעצם להקים את המחלקה המורכבת הזו מאפס.

לחברת Medtronic יש ייעוד אחד: להציל חיים, להאריך חיים ולהקל על כאב.
בזכות מפגש אקראי של שניי אנשים שיצאו לסופר לקנות חלב, הם יכלו, יחד עם אחרים, לעשות בדיוק את זה.

צפו בהרצאה של ירון ותראו איך קרטון חלב אחד יכול להציל חיים של אלפי אנשים.
ונסיים בשאלה – לאיזה מסע אתם הולכים לצאת בקרוב? כזה שאתם לא יודעים לאן ייקח אתכם, אבל באים פתוחים להכל?

 

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086