בבלוג שלנו יש המון מידע, דעה ותוכן סביב כל הנושאים שאנחנו מתענינים ומתעסקים בהם

אל תגיד מה הוא מקצועך, הצג את מרכולתך

סל מוצרים הוא אחד המרכיבים הכי חשובים ועוצמתיים בסיפור המכירתי של חברה אבל משום מה, רוב החברות לא טורחות לייצר סל כזה. רובן מסתפקות במוצר ליבה אחד, מקסימום שניים.

דמיינו איך הייתם מרגישים אם הייתם נכנסים למאפייה שמוכרת רק חלה ובאגט… איפה המאפים, איפה העוגות, איפה הבורקסים הקטנים שמתפצלחים לנו בפה עם כל נגיסה?! באעסה, אה? פחות בא לקנות, ולא משנה כמה מוכשר האופה. כולנו כצרכנים אוהבים עושר ומגוון.

צריכים עוד סיבה בשביל לייצר לעצמכם סל מוצרים? תחשבו איזה מקצועיים אתם יוצאים, כשהלקוח הפוטנציאלי מבין שאתם יכולים להתמודד עם מגוון של אתגרים ולא רק לענות על הצורך הספציפי שלו. נפגשתם עם יועצת שינה לילדים שמספרת לכם על “המסלול הכפול – פתרון בעיות שינה לתאומים”. אז אם היא יכולה לעבוד עם תאומים, היא לא תצליח לפתור את הבעיונת הפצפונת של הבן שלכם?! ועוד איך שתצליח!

צפו ב- Asaf Sides מייסד החברה, מדגים איך בונים סל מוצרים שלם על-בסיס הפעילות העסקית הקיימת

סל מוצרים

אל תגיד מה הוא מקצועך, הצג את מרכולתך.סל מוצרים הוא אחד המרכיבים הכי חשובים ועוצמתיים בסיפור המכירתי של חברה אבל משום מה, רוב החברות לא טורחות לייצר סל כזה. רובן מסתפקות במוצר ליבה אחד, מקסימום שניים.דמיינו איך הייתם מרגישים אם הייתם נכנסים למאפייה שמוכרת רק חלה ובאגט… איפה המאפים, איפה העוגות, איפה הבורקסים הקטנים שמתפצלחים לנו בפה עם כל נגיסה?! באעסה, אה? פחות בא לקנות, ולא משנה כמה מוכשר האופה. כולנו כצרכנים אוהבים עושר ומגוון.צריכים עוד סיבה בשביל לייצר לעצמכם סל מוצרים? תחשבו איזה מקצועיים אתם יוצאים, כשהלקוח הפוטנציאלי מבין שאתם יכולים להתמודד עם מגוון של אתגרים ולא רק לענות על הצורך הספציפי שלו. נפגשתם עם יועצת שינה לילדים שמספרת לכם על "המסלול הכפול – פתרון בעיות שינה לתאומים". אז אם היא יכולה לעבוד עם תאומים, היא לא תצליח לפתור את הבעיונת הפצפונת של הבן שלכם?! ועוד איך שתצליח!צפו ב- Asaf Sides מייסד החברה, מדגים איך בונים סל מוצרים שלם על-בסיס הפעילות העסקית הקיימת.

‎Posted by Leave a Mark on‎ חמישי 14 ספטמבר 2017

 

צור/י איתנו קשר

  • מכירות הדרכה - 054-4709971
    מכירות - 050-6564086