ההרצאה או הסדנה הקרובה -

בארגון שלכן,

כחלק מאירועי יום האישה,

או בכל מועד שתחליטו...

אז נכון שבימים כתיקונם אנחנו מעבירות מגוון של סדנאות והרצאות מסחרר, אבל ממש עכשיו, מהתרגשות, החלטנו על מהדורה מיוחדת...

למי זה מתאים?

לחברות שרוצות לתת ערך מוסף לכל עובד ועובדת, לארגונים שרוצים שכל העובדות והעובדים שלהם יהיו חלק מהסיפור ומההצלחה, לעסקים שאצלם כל לקוחה וכל מוצר הם סיפור בפני עצמו, לחברות עם עובדים ומנהלות סקרנים או סקרניות שרוצים לדעת איך מילים חדות הופכות עולמות ואנשים לגיבורות וגיבורים.

בקיצור, התכנים מתאימים לכולם! לכל העושות, היזמים, נו.. אלה שרוצים להותיר חותם.. 

מה בתוכנית?

Storytelling Intro - ספיישל יום האישה!

ריח של שינוי נישא באוויר. אתן מרגישות?

קולן של נשים, סיפוריהן והייחוד שלהן בעולם העבודה ובעיקר בחברות וארגונים נשמע חזק וצלול יותר מבעבר. נשים תמיד ידעו לספר סיפור, ודרכו להעביר מסרים שחוללו שינויים ומהפכות בחברה, במשפחה ובעולם כולו.

אבל היי לא הכל ורוד ויש לנו עוד דרך ארוכה, עדיין קולן של נשים מושתק בחדרי ישיבות, בראיונות עבודה, בדריקטוריון (אם הן בכלל נמצאות בו), בתקשורת ובעוד פלטפורמות פוביות רבות.

אנחנו עדיין חוות “הסגברה”- אפילו כשאנחנו כבר הופכות לנשות המקצוע והמומחיות בתחום, עדיין הסביבה שלנו מרגישה את הצורך “להסביר” לנו דברים, כי ברור שאנחנו לא מבינות או לא מדייקות בדברנו.

אז כיצד אנחנו יכולות להיות יותר אסרטיביות? כיצד נוכל להעביר את המסרים שלנו בצורה חדה וברורה בלי שירגישו את הצורך העז להסביר לנו? איך נוכל להשיג את המטרות שלנו בכל פגישה ובכל פרזנטציה? איך נצליח  ללמוד ולקבל השראה  מסיפוריהן של  הנשים הגיבורות והחזקות שפרצו את תקרות הזכוכית וסללו את הדרך בעבור הנשים של ימינו.

 

יחד עם כלים פרקטים ומצוינים להעברת מסרים אנו נחדש ונלמד מושגים עדכניים בעולם הפמינסטי.

הנקודות שילוו את הסדנה/ הרצאה:

היו היה- מה זה סטוריטלינג בכלל?

סיפורי אלף לילה ולילה- משיחרזדה הפרסית ועד לאופרה וינפרי האמריקאית- למה נשים הן סטוריטלריות מעולות

אילוף הסוררת– ההיסטוריה של מנגנוני השתקת נשים מהמאה 15 ועד היום

היפיפייה והחפרן– האתגרים העומדים בפני נשים בהעברת מסרים 

נסיכה ואפונה– מודל מטרה מסר ותוכן שיכין אותך לכל פגישה/ פרזינטציה

אמיצה- מודל 3X3 לביסוס המסרים.

והם חיו בעושר ואושר– סיכום

אנחנו והדוברות

קצת עלינו

לנו קוראים וקוראות Leave a Mark ואנחנו סטוריטלרים וסטוריטלריות שבונים פרזנטציות עוצמתיות. בחרנו לקרוא לעצמנו ככה מתוך הנחה שלפרזנטציה טובה יש תפקיד אחד-
להותיר חותם. אנחנו מלווים פוליטיקאים ופוליטיקאיות, מנכ”לים ומנכל”יות, מנהלים ומנהלות בכירים, סטארטאפיסטים וסטארטאפיסטיות, ובעצם כל מי שנדרשים להעביר מסרים ולרתום אחריהם אנשים. אנחנו מעבירות ומעבירים לא מעט הרצאות וסדנאות, והיה לנו את הכבוד להנחות סדנאות בחברות מובילות כמו משרד הביטחון, EY,  Gett וגם במוסדות אקדמאים כמו אוניברסיטת תל אביב, המסלול האקדמי המכללה למנהל ועוד.

אורטל חכשור

מנהלת ההדרכה של החברה ומנהלת פיתוח התוכן, בעלת ניסיון של 12 שנים בהדרכה בארץ ובארה"ב. מנחת קבוצות מוסמכת וביבליותרפסית. מתמחה בעולמות של פיתוח תוכן לארגונים, קהילות, עמותות וחברות. מגיעה מעולם הפרסום ויחסי ציבור הן במגזר הציבורי והן בפרטי.

איפה ומתי קורה כל הטוב הזה?

איפה?
בכל מקום שתבחרו
כמה
תשאירו פרטים ונדבר על זה טלפונית

Error: Contact form not found.